Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért gyötörnek csak a munkahe...

Miért gyötörnek csak a munkahelyemen rossz gondolatok?

Figyelt kérdés
Amikor ott vagyok a munkahelyemen állandóan rossz gondolatok gyötörnek. Mindig feljönnek a múltbeli bűneim, kudarcaim, és rossz élményeim. Ez alapján ott szól a fejemben a demon, hogy egy selejt vagyok aki nem érdemel az élettől semmi jót csak rosszat. És odabent mindenkit közönyösnek és ellenségesnek érzek. És állandóan ott van az a rettegés, amikor minden apróságért fegyelmit fogok kapni. Azt is leírom a nokiában dolgozok Komáromban.
2012. jún. 21. 16:50
 1/2 Antimod ***** válasza:
Valószínűleg a rossz munkahelyi légkör hatása. Átragad rád a negatív "töltés", és ez szorongást vált ki nálad (másnál esetleg dühöt, türelmetlenséget, stb.).
2012. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy rossz munkahely teljesen ki tud készíteni idegileg! Én kórházba kerültem miatta. Minden nap úgy mentem dolgozni, hogy rettegtem a főnökömtől, a munkatársak rosszindulatától. Olyan volt, mintha egy kötél lenne a nyakamon. Néha ki kellett mennem minden ok nélkül sírni a wc-be, borzalmas volt, minden nap sírtam a buszon hazafelé. Aztán kórházba kerültem, és a táppénz után nem vettek vissza, kirúgtak. Akkor ez nagyon fájt, és meg voltam ijedve, de azóta van másik munkahelyem, ahol nincs ez a légkör, már megnyugodtam. Nem gonoszok az emberek, és nincs stressz sem. Nincs módod másik munkahelyre menni? Ebbe tönkremehetsz! Valami van ott, amit érzel, valaki rosszindulatú (munkatárs, vagy főnök) nem véletlenül érzed magad rosszul. Olyan helyre kéne menned, ahol kevesebb rosszindulatú ember van. Nem tudom nálad mi lehet az oka ennek, de az biztos hogy az emberek azt bántják, akin látni hogy lehet bántani, és ne félj, ezt ki is használják, mert az emberek félnek, és lételemük hogy a gyengét kitúrják, hogy ők érezzék magukat győztesnek. Ha ott kell maradnod, akkor állj ki magadért, és ne hagyd magad!
2012. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!