Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Esténként nagyon nehezen...

Esténként nagyon nehezen alszom el, mert túlságosan egyesül érzem magam. Mit javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

11-éjfél körül tudok elaludni általában, még akkor is, ha egész nap hullafáradt voltam másnap pedig nem tudok 6-nál tovább aludni). Szinte fullasztóan magányosnak érzem magam esténként, pedig a szüleimmel lakom, bár természetesen külön szobában alszunk. Hiába hallgatok relaxáló zenét, hiába beszélek bárkivel telefonon, minden olyan távolinak, idegennek tűnik. Nincsenek bennem félelmek, csak ez az űr, ami kitölt mindent kívül, belül. Mit lehet kezdeni ezzel?

/Lány/



2012. jún. 22. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Napközben egyáltalán nem érzem ezt furcsamód, ezt kihagytam.
2012. jún. 22. 19:23
 2/9 13/láány válasza:
100%
Én nekem is volt ilyen problemem és én úgy oldottam meg h elneveztem egy plüssállatot annak a nevével aki tetszik és azzal aludtam. nemtelt bele egy hét és fél kilenckor már úgy aludtam mint a bunda és csak reggel tízkor tudtam csak felkelni. :)
2012. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A meleg miatt van most ez az alvási nehézség.

Ez az érzés jön-megy.

Azt meg hogy a szerelmed Veled legyen, nem lehet akarattal befolyásolni.:(

2012. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:25


Ezt mindig annyira bírom, hogy teljesen ismeretlen lányokra mozdulnak rá fórumon, anélkül, hogy tudnák, hogy hogy néz ki... Szerinted mennyi esély van rá, hogy egy bomba nő, aki ráadásul első szóra befekszik (magyarul k*rva), gyakorikérdéseken panaszolja el, hogy MAGÁNYOS?


Érted a logikátlanságot? Igen, ez a viselkedésed.

2012. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19:29 - Hónapok óta így vagyok ezzel, szóval nem biztos, hogy az időjárás a ludas. Kb. másfél éve lakunk ezen a helyen - lehetséges, hogy még nem sikerült volna hozzászoknom?

19:27 - Aranyos ötlet! Macim nekem is van egyébként, de csak méginkább felerősíti az érzést, hogy egyedül vagyok.

19:25 - Talán majd legközelebb.

2012. jún. 22. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy plusz takarót raktam az ágyamba, és azt ölelem át. Azt mondom villanyoltás előtt: jó éjszakát magamnak és a leendő társamnak is. Furán hangzik, de egész jól bevált.
2012. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
19:25...Kérd meg anyádat.
2012. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy túl sok gondolatod van, amit nem tudsz kiadni magadból?


Nálam is hasonló a helyzet és nekem elsősorban azért van, mert esténként előjön egy csomó gondolat. Ilyen "mi lett volna ha ..." és hasonlóak és ezek nem hagynak engem aludni.

2012. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat! Igen, az biztos, hogy az agyalás meg a könnyű elalvás nem fér meg egymás mellett. Tegnap este stratégiát váltottam, és elhatároztam, hogy TV helyett olvasni fogok esténként. Rájöttem, hogy az elvonja a figyelmemet minden egyébről. Aludtam, mint a tej :D
2012. jún. 23. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!