Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet ez, hogy félek...

Mitől lehet ez, hogy félek emberek közé menni?

Figyelt kérdés
Ez valami szorongás? vagy szociális fóbia? Úgy értem ha itthon ülök és nem csinálok semmit akkor szívesen mennék emberek közé és akkor azon sopánkodom ,hogy egyedül vagyok unalmas az élet bla bla, de amint lehetőségem adódik rá már egyből "elmegy tőle a kedvem" így például bulikban sem tudom néha jól érezni magam mert tartok az emberektől. Már ha elmegyek mert az utolsó pillanatba lemondom általában.

2012. jún. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Menj könyvtárba.


Hűvös van, viszonylag olcsó, és kevés a bunkó ;)

2012. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami olyasmi. Nekem a depresszióm miatt van. A sarki közértbe is utálok lemenni. Kedvesek, és illik nekem is megerőltetnem magam.
2012. jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt azzal tudod orvosolni hogy többet vagy emberekkel,l barátokkal akiket szeretsz vagy megpróbálsz megismerni új embereket.
2012. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez van 22/f...már vagy 2 hónapja a házat nem hagytam el olyannyira tartok kimenni az emberek illetve úgy minden miatt.. nekem is tanácsolják h mennyek többet emberek közé meg amiket még ide írtak de nem megy vagyis oké kimegyek én ha nagyon muszáj de nagyon durva félelmet érzek az utcán legyek akárhol és mind1 h tömegben vagy nem tömegben vagyok...orvosnál is voltam már gyógyszert is szedek de ugyan az... és azért nem értem ezt mert eddig amiket olvastam a témában mindenkinek fokozatosan jött elő ez nekem meg egyből ilyen h teljesen elvonulok..hát nem egyszerű az biztos...


A kérdésre válaszolva igen ez lehet szorongás, generalizált szorongás,pánik betegség, szociális fóbia, agora fóbia....stb,stb..de am ha másért nem is érdemes dokihoz menni ha másért nem is legalább tudni fogod h mi ez és ha nem súlyos a dolog mint pl nálam akkor nem biztos h kell gyógyszer hanem lehet csak elirányítanak terápiára....

2012. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, még nem fejtetted ki, hogy pontosan mit jelent számodra, hogy tartasz az emberektől?... Pontosan mitől tartasz? ... az okot itt kell keresni.
2012. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem baj a netet neked talältäk ki itt a valo eletben nincs semmi lätnivalo:)
2012. jún. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!