Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem köt le semmi, nincs...

Nem köt le semmi, nincs kedvem emberek közé menni, beszélgetni, mosolyogni. Hogy lehetne megállni a lejtőn?

Figyelt kérdés
Nem érdekel semmi, a munkámat elvégzem, mert muszáj, bár néha egy kicsit munka közben el tudom felejteni, hogy mennyire nem vagyok jól, de utána megint nagyon rossz. Legszívesebben csak egyedül lennék, hogy ne kelljen senkivel beszélgetni. Vagy nem tudok aludni éjjel vagy egész napokat aludnék át. Sokszor elsírom magam, akár semmiségeken is, máskor meg olyan mintha nem lennének érzéseim, csak elmegyek dolgok, események mellett. A sport nem segít, néha elkényszerítem magam programokra, de vagy hazamenekülök, vagy valahogy kibírom és alig várom, hogy vége legyen és egyedül lehessek újra. Próbáltam recept nélkül kapható hangulatjavítókat, de nem ért semmit.
2009. nov. 24. 20:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez a kezdődő depresszió egy tipikus jele. Vigyázz, mert ebből könnyen kiégés lehet! Menj orvoshoz minél hamarabb!


Mióta tart nálad ez az állapot?

2009. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíten,mert hasonló cipőben járok énis.

Komoly önértékelési gondokkal és önbizalomhiánnyal megtoldva. f

2009. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Több éve, de hol jobb, hol rosszabb. Most éppen nagyon rossz.
2009. nov. 24. 20:32
 4/35 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek a depresszió tünetei. Érdemes volna pszichológushoz fordulnod.

A depresszió a pszichoterápiával remekül elmulasztható, kívánok Neked mielőbbi javulást.

2009. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez igazán jó kérdés mert én ugyanígy vagyok. Csak hogy én még tanuló vagyok de nem tanulok mert nincs kedvem úgy érzem hogy állandóan fáradt vagyok és semmi kedvem semmihez. Nem akarok öngyilkos lenni vagy ilyesmi csak egyszerűen nincs kedvem semmihez. Hatalmas érzelmi hullámaim vannak. Csak csak elkezdek sírni azon hogy valaki hozzám szólt hogy menjek egy picit arrébb. Máskor meg ha valaki megütne se érdekelne.
2009. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Voltam párszor pszichológusnál, de nem sokat ért.
2009. nov. 24. 20:34
 7/35 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok, tehát nem fogható rá a kamaszkorra, hogy majd elmúlik, ezt kihagytam.
2009. nov. 24. 20:35
 8/35 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy voltam évekig.Nekem a környezetváltozás segített,h új embereket "ismertem" meg,új helyzetek adódnak,stb.Szerintem neked is valamiféle nagy változásra lenne szükséged,ami kizökkent.Persze nekem se volt kedvem ehhez,nem is volt könnyű,de a végeredmény pozitív lett.Mondjuk neked munkád van,ebből kifolyólag felnőtt vagy,nem tudom,egy felnőttnek milyen változásra van lehetősége.Én iskolát váltottam,dehát munkahelyet nem lehet csakúgy váltogatni,örül az ember,ha van munkája.Meghát elköltözni se lehet csak úgy.
2009. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Egy éve váltottam munkahelyet és pár hónapja költöztem, szóval változás hiánya kilőve...:)
2009. nov. 24. 20:43
 10/35 anonim ***** válasza:
Pont mintha engem jellemeztetek volna, sajnos. Én sem tudom, hogy hogy törjek ki ebből az állapotból, de így elég szar. Persze öngyilkos én sem akarok lenni. Nálam lehet, hogy az az oka, hogy nem rég vesztettem el az édesapám, de amúgy is labilis személyiség vagyok.
2009. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!