Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyre fogok bemenni...

Tündérhegyre fogok bemenni nem tudom mennyi időre, milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Pl van -e internetlehetőség, sportlehetőség, túrázás a környéken, stb.

2012. jún. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, van a két épület és azok körül egy kerítés, azon túl nem mehetsz ki, csak hétvégére vagy ha délutáni kimenőd van, de akkor gondolom nem túráznál, és elég korlátozottak a sportlehetőségek is emiatt, páran futottak, ennyi nagyjából. Wifi van, de úgy tudom, fizetős, ha mobilt-laptopot viszel valami nettel, akkor netezhetsz, nekem a telefonomon volt net. Vannak unalmasabb napok, a beosztásodtól függ, de alapjában jó ott lenni, én visszavágyom.
2012. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen a biztonság? Ha viszek laptopot akkor van kulcsra zárható szekrény amibe betehetem?
2012. jún. 29. 23:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van külön szekrénye kulccsal, érdemes használni, amíg én bent voltam is volt egy nő, aki lopott, bár csak egyszer és rajtakapták, de azért vigyázni kell, nem tudhatod, milyenek, akikkel egy szobába kerülsz.
2012. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!