Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a kiút ebből?

Horváth Kristóf kérdése:

Mi a kiút ebből?

Figyelt kérdés
Nevelőapám alkesz, anyám le se szar, mert megvan saját dolga.Az igaz barátaim kimentek külföldre, nekem nem volt rá pénzem.Barátnőm nincs.az emberek akkor keresnek ha kell nekik valami.annyira érdekes, hogy mindenkinek azt akarom, hogy boldogok legyenek, de amikor nekem kéne egy szeretet vagy ölelés semmi.Ez tart 2éve ,de kezdek beleőrülni már a folytonos egyedüllétbe, hogy senkinek nem számitok.Két éve lassan, hogy magányos vagyok.Hiába nagy a szivem,ha nagy a szeretethiányom is.Nem vagyok se emós, se drogos, egyszerűen, sosem kapom vissza azt amit adok.Munkahelyemről is kiraktak, mert egyfolytában depressziós vagyok.Orvosnál voltam, irt gyógyszert, de nem szedtem be,attól csak rosszabb lenne.Csak már baromira szar, hogy mindennap arra kelek, hogy senkinek se számitok, senki se keres, de ha kell valami akkor igen.Nagyon rossz úgy felkelni, tudod ,hogy ma is egyedül vagy, senkire nem számithatsz, beleőrülsz a magányba és zokogsz szinte mindennap.Valami ötlet?És értelmes válaszokat várok, nem ilyet h mozduljak ki otthonról,mert nincs kivel.Csak annyi a baj itthon is, a nagyszülők is betegek,papám nem olyan rég halt meg, nekem ő volt minden.És senki sem hallgat meg.valami help gyorsan?összetörök lassan :(

2012. jún. 21. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem írhatsz nyugodtan,ugyanis én is hasonló cipőben járok.És lány vagyok:)Mintha csak én írtam volna komolyan,azzal a különbséggel,hogy én már nem töröm össze magam azon,hogy senki sem keres.Én is szívesen segítek másoknak,ha kérik,de én ritkán kérek segítséget.

Sajnálom a családi problémáidat,nekem szerencsére a szüleimmel semmi bajom,csak a barátokkal.Őszinte barátaim talán életem során csak egy volt (most talán lesz több is),de hidd el nem veszítettél semmit,ha hazug és kétszínű barátaid nem voltak és volt helyette,hacsak egy is,de az őszinte volt!Azon pedig végképp ne akadj fent,hogy nincs barátnőd!Még lehet.Nekem sincs barátom,nem is volt és valahogy úgy vagyok vele,hogy nem is kell!Egy fiút szerettem,aki találkozóra sem méltatott,talán nem is sejtett az egészből semmit...

Lehet furcsán hangzik,de nem kell bulikba járnod,hogy jól érezd magad,nekem legalábbis nem!Nézz meg egy jó filmet,tanulj esetleg valamit mondjuk nyelvet,én speciel írok szabadidőmben.:)A lényeg,hogy kösd le magad valamivel,hogy a gondolataid ne mindig a magány és problémák közül forogjanak!És javaslom,ha mentális problémád van,akkor először pszichológussal beszélgess,ő nem írhat fel gyógyszereket!

Írhatsz privátot is,ha gondolod,de remélem segítetettem!

Minden gödörből fel lehet állni,légy erős! :)

Sok sikert!

L/18

2012. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Írhatsz nekem is! Nagyon hasonló cipőben járunk a kihasználást/egyedüllétet illetően. Merre lakol?


30/N

2012. jún. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, Kistarcsán lakok,közel Pesthez.Téged is ilyen emberek vesznek körül?
2012. jún. 21. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Írtam neked privátban. :)


Igen, ez az egyedüllét és kihasználás pontosan egyezik. Én sem járok ki egyébként...hasonló okokból.


30/N

2012. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!