Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség? Vagy mégsem?

Electronegativ kérdése:

Pánikbetegség? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

2 hónapja pánikbetegségben szenvedek! 1hónapja voltam pszichiáternél aki Citapram 20mg napi 1x dózist írt fel, plusz Atarax tablettát szükség esetén! Az orvos 3-4 hetet adott míg ez a tabi beépül a szervezetbe és elkezdem magam jobban érezni. Ez amint észrevettem magamon be is vált, mert egész jól tudom kezelni ha rám is tör, de vmi mégsincs rendben! Tudnátok nekem segíteni?

A kérdésem az volna, hogy normális tünetnek számít-e az, hogy 2-3 napig mint akinek semmilyen betegsége nem lenne (jó ezzel nem azt akarom mondani hogy nem gondolok arra hogy rám fog jönni)és utána ugyanúgy 2-3 napig nehézlégzéssel, mellkasi szorítással,(aggódással telik el a napom?

Nagyon elkeserít hogy úgy érzem óriási akaraterőm van, agykontrollt is csinálok és mégis vannak ilyen napjaim amikor nincs rohamom de olyan rosszul érzem magam megakad a levegőm szédülök rossz a közérzetem stb...Habár ez még mindig jobb hogy a roham nem jön rám mert beláttam hogy ebbe nem lehet meghalni!

Van valaki aki ilyet tapasztalt a betegsége idején, vagy elkezdhetek aggódni hogy nem is pánikbeteg vagyok hanem tényleg van valamilyen szervi bajom?:( Mert én úgy hallottam hogy a tünetek csak a pánikrohamok alatt vannak és azok el is múlnak miután lecsillapodott az ember..

Tanácstalan vagyok kérlek segítsetek a pszichodoki még csak július végére adott időpontot....



2012. júl. 1. 14:29
 1/6 anonim válasza:
ne idegeskedj van panikrohamok es paniktunetek, a paniktunetek epp ezek amiket felsoroltal rossz kozerzet szedules stb
2012. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szoval ezek nalad paniktunetek ami mindennapos lehet, nem csak panikrohamnal erzheted ezeket, viszont meg tud egy ido utan allni ezek a tunetek mikkor mar teljessen elhiszed hogy ezek csak paniktunetek
2012. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értelek..valahol mélyen tudom hogy ezt is le kell küzdenem nem csak a rohamokat, de olyan nehéz! Most hogy csillapodott a meleg jobban érzem magam lehet ez az időjárás is közrejátszik a hangulatomba:( Köszönöm a segítséged!
2012. júl. 1. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok évek óta,az antidepi,soká de használt valamit,másfél évig szedtem,aztán elhagyhattam fokozatossan mert jól voltam,de híztam tőle 30 kilót.egyáltalán nem jó ha valaki ilyeneket szed,borzalmas mellékhatások,és mikor leszokik róla az ember,még rosszabb.Most 1 hónapja megint kijött rajtam,elmentem a pszichiáterhez,aki megint gyógyszert írt,pedig mondtam neki hogy nem akarok szedni ilyen szarokat,de ő mást nem tudott ajánlani.Én otthagytam,nekiültem itt a neten,keresgéltem,és rátaláltam egy csodaszerre.A neve Neuroptim, étrendkiegészítő kapszula,csak vitaminok,olvass utánna,pánikbetegségre,depresszióra szorongásra is jó,na én vettem egyet,mondom kipróbálom.5 napja szedem,és hihetetlen de,nincs mellékhatás,nem jön pánik,jól vagyok,egy picit magas a pulzusom,de az már rég,és ennyi,nevetek,jó kedvet csinál,én hiszek benne hogy ez segíthet.Próbáld ki!
2012. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban szörnyűek a mellékhatásai... Nehéz kezelni óriási akaraterő szükséges ehhez:( Pontosan már a mellékhatásoktól vagyok rosszul... Főleg ez a meleg rátesz egy lapáttal..Mindenesetre utánanézek amit leírtál, elvégre nekem se nagyon tetszik hogy ilyen drasztikus gyógyszerelet kell szednem! Köszönöm válaszod
2012. júl. 4. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit,és hidd el hogy ha megveszed,hatni fog mellékhatások nélkül!Jobbulást!
2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!