Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én vagyok ilyen? 22/f

Csak én vagyok ilyen? 22/f

Figyelt kérdés
Már több kérdést is kiírtam ide annak érdekében h találjak hasonlóan gondolkodó embert mint amilyen én vagyok. A lényeg az h állandóan visszatérő depresszióm és agorafóbiám van (szenvedélybetegség miatt). De itt csak olyan eberek írásait olvastam akik jobban akarnak lenni,gyógyulni akarnak. Csak én nem akarok??!! Ez eléggé elszomorító h még a neten sem találok ilyen embert ezek szerint bennem valami nagyon félrecsúszott de hát mind1 is ez is csak azt bizonyítja h velem nagy gond van.!

2012. júl. 2. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarnál gyógyulni, akkor nem tennéd fel itt ezt a kérdést.Szóval, szeretnél te gyógyulni, de sajnos a depressziónak ilyen a természete, hogy negatív gondolatok táplál az emberbe... vagy fordítva..a negatív gondolatok táplálják a depressziót.

Szóval, nincs neked helyrehozhatatlan problémád, csak most életed nehéz szakaszában vagy.De ilyen mindenkinek van néha.

Próbálj értelmes célt keresni magadnak és akkor elmúlik.

2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miken gondolkodsz a mindennapjaidon? Milyen szenvedélybetegséged van?
2012. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló.. mos életem nehéz szakaszában vagyok...hát akkor elég hosszú ez a nehéz szakasz 3 éve tart ez az állapot nálam...és nem nem akarok gyógyulni mert így igazából elkerülöm azt h vissza essek a drogokhoz...ismerem magam h nem vagyok olyan erős h ellenálljak annak az életformának..6 évig éltem úgy és most felejtsem el?? ez alatt a 6 év alatt sikeresen leépítettem a kapcsolataimat és már nem nagyon érdekelt más csak a saját önző kis boldogságom h meglegyen a napi "betevő" dolgoztam én meg ilyesmi..de ezek a szerek annyira érdektelenné tettek h most már nem érdekel semmi..nekem nem szabadna élnem az a helyzet én egy igazi életképtelen ember vagyok...
2012. júl. 2. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló...miken gondolkozom?... hát nagyjából az élet értelmetlenségén persze az én szemszögemből...igazából csak azt fontolgatom már h hogyan dobhatnám el ezt a semmire való életet a nélkül h fájdalmat okoznék bárkinek is...szinte csak sötét gondolataim vannak ha éppen nem vegetál az agyam mint egy zombié...ilyesmin és persze azon h hogyan jutottam idáig és arra jutok h szánalmasan rövid úton nem tettem semmi érdemlegeset az életemben a szüleimnek is csak csalódást okoztam és magamnak is....én elszúrtam ezt az életet és a kijavításához pedig nincs elég akaratom mert 0-án vagyok szó szerint ha most ebben a percben meghalnék semmi nem maradna utánam...mert nem értem el semmit de már nem is akarok....


ilyenkor szokott jönni az a duma h de még annyira fiatal vagy van egy csomó lehetőséged...hát én le..om a lehetőségeimet egyszerűen nem kell ez az élet..a probléma ezzel kapcsolatban csak annyi h gyáva vagyok eldobni magamtól és ezért vagyok most patthelyzetben...és ezért vegetálok már megint 2 hónapja....

2012. júl. 2. 15:16
 5/7 nola_1120 válasza:

Ne haragudj, de egy depressziós nem tud írni a bajáról,és nem ennyit...én bipoláris vagyok, és hogy akarok-e gyógyulni?

Leszarom...

Én próbálom figyelmen kívül hagyni azt, hogy van ez a kis diagnózis, és lehetőleg normálisan élni, betegségtudat nélkül...

[link]

2012. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nola_1120 válasza:
szóval te nem depressziós vagy, csak simán függő...nézz el az NA-ba, hátha találkozol hasonló emberekkel...
2012. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem csak te...én is ebben a betegségben "szenvedek"...nekem nagyon erős tünetek jelentkeznek...az orvosom nem mondott semmit,elküldött vérvételre de az nem talált semmit...a pszichológusom állapította meg akkor amikor már nagy baj volt...másfél évig csak iskolába jártam,uána se ki.se be...most már javultam,mert ki merek mozdulni a házból.de viszont nagyobb hipermarketekbe nem megyek.halálfélelem van bennem,és egy furcsa érzés.3 éve éreztem egy "durranást" magamba,azután mindennap féltem hogy hirtelen rosszul leszek...pszichológushoz menjél ő talán segít,de gyógyszeres kezelést nem ajánlom mert gyógyszer függő leszel....remélem segítettem valamennyit...:)
2012. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!