Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt valaki aki szorongássa...

Van itt valaki aki szorongással küzd? Sajnos még nem volt ilyenem, így abban sem vagyok biztos hogy az! De szerintem igen!

Figyelt kérdés
Milyen orvoshoz kéne mennem pszichiáterhez vagy pszichológushoz? Mi a különbség közöttük? Sajnos annyira szorongok már, hogy nagyon utazni sem merek, mert mindig félek hogy rosszul leszek (hányingerem lesz) Sajnos az utóbbi időben sokat volt hányingerem, szedtem rá gyógyszereket és vizsgálatokon is voltam így szervi baj nem hiszem h van! Már pszichésen mindig arra gondolok, hogy jajj mi lesz ha megint rosszul leszek!
2012. júl. 2. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra,én is remélem,hogy túljutsz ezen, és nagyon sok sikert kívánok Neked!
2012. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. júl. 3. 10:04
 13/13 anonim válasza:
Szeretnél velem beszélgetni erről? Én is 21 éves vagyok és három éve küzdök ezzel, de most már sikerült olyan szintre eljutnom, hogy a mindennapi élet során nem okoz gondot :) Ha gondolod, írj privátban ^^
2012. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!