Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus hallgatók: lenne...

Pszichológus hallgatók: lenne kedvetek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Vannak gondjaim, amiket nem tudok megoldani.


Nem vagy súlyos eset, de szeretnék egy hozzáértő emberrel beszélni, akiben még van szenvedély a hivatását illetően, és nem csak azért fogadna hogy fizessek neki a hallgatásért.


Budapesti vagyok.


2012. júl. 2. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, vannak azért normális pszichológusok is, pont olyan mint mondjuk a fogorvos : meg kell találni a neked megfelelőt, van aki nagyon jól csinálja, van aki meg bunkó és lesz@rja az egészet már. Írhatnál pár szót azért, hogy konkrétan mivel kapcsolatos problémáid vannak!
2012. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem ezt nem lehet egy szóval leírni... gyerekkori dolgok miatt nem úgy működök mint egy átlagos egészséges ember és bár sokat változtam még mindig nem javultam meg, és teljessé szeretnék válni.


de hosszú lenne az egészet leírni.


a pszichológusokról meg igaz amit írtál csak

- nem tud nekem senki sem javasolni egyet sem

- nem akarok végigjárni 10 pszichológust mire találok egy becsületeset.

2012. júl. 2. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen ajánlok neked pszichológust privátban.Egyébként egy hallgató nem fogadhat el pénzt,mivel még nem képzett szakember.Később is csak akkor tarthat valaki terápiát,ha elvégezte a továbbképzéseket (klinikai szakképzés,módszerspecifikus képzések). A Szakmai Etikai Kódex-el is ütközne a dolog.


pszichológus hallgató

2012. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!