Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológussal beszélg...

Milyen pszichológussal beszélgetni?

Figyelt kérdés
Megéri? Nem túl személytelen, és olyan, mint aki csak meghallgat a pénzedért, egyébként meg leszar?

2012. máj. 5. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Én jártam hozzá egy időben. Nagyon szerettem. Egy beszélgetés 4000 Ft volt havi 1-2x jártam.

Számomra olyan volt mintha a legjobb barátom lett volna. Nyíltan beszéltem vele mind a hétköznapi mind a szexuális gondjaimról. Rengeteg jó tanácsot kaptam tőle a stressz oldásra, és különböző szituációk kezelésére. 2 évig jártam és úgy érzem, hogy nagyon megérte. Mostanság már optimistábban látom az életem, a jövőmet és könnyebben veszem az akadályokat is.


Én amúgy nem válogattam sokat. Kaptam 4 telefonszámot, felhívtam őket, hogy ki milyen áron dolgozik és a legolcsóbbhoz mentem. Szerintem mindegyik rendesen végzi a dolgát. Nem hiába kaptak diplomát. :-)

2012. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem, hogy megéri. (Ráadásul nekem barátokkal/haverokkal kapcsolatban is vannak kétségeim mennyire érdeklik őket őszintén a problémáim. Legalább a pszichológusra lelkiismeret furdalás nélkül lehet rázúdítani mindent, és próbál is segíteni.)


Amúgy nekem is voltak ilyen jellegű kétségeim, hogy "meghallgat a pénzemért, egyébként meg leszar", de én úgy tapasztaltam, hogy ez neki is olyan hivatás, mint pl. az építésznek lehető legjobban megtervezni egy házat. Akarja, érdekli, jól akarja csinálni. Tehát neki az a siker, ha rajtad segít, meggyógyít, ebben az esetben meg ugye nem szarhat le. Az meg nem kérdés, hogy valamiből meg szeretne élni, ingyen senki sem akar dolgozni. (Jó, a 10 ezer feletti óradíjakat én is kissé túlértékeltnek találom..)

2012. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 homo ludensz ***** válasza:
Jó pár éve én TB. által finanszírozotthoz jártam és igaz hogy nincs összehasonlítási alapom de bátran állíthatom hogy aki a szakterületén igényes és mellőz minden felületességet az TB.-re is meg pénzért is színvonalas munkát végez. Mint mindenben itt is a kereslet-kínálat határozza meg az árakat és a divat. Az emberek egymásnak ajánlják és általában csak a sikereiket zengik ezáltal felverik az árát.Évekig jártam így volt alkalmam hozzá hogy némi rálátásom legyen az ő felkészültségére és a páciensek iránt érzett empátiájára. Neki köszönhető hogy akkoriban tudtam dolgozni és soha egy napot nem voltam táppénzen.
2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága :) Amúgy barát pénzért, de én csak gyökerekkel találkoztam akik akkor is bátorítottak ha ökörséget akartam csinálni, sőt..

De ez nem szabályszerű, nekem viszont ilyen tapasztalatom van.

2012. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jártam, éj jót tett de egy idő utn már autómatizáltam a nla való viselkedésem( nem vagyok jó az öszinte érzelemnilvánításban) annélkül h észre vettem volna..amugy az elején egy oldalu barátnak éreztem
2012. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22:15, az mit jelent, hogy automatizáltad a viselkedésed?
2012. máj. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!