Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valami nem páros, az...

Ha valami nem páros, az idegesít. Pl. Ha valamit nem páros számú alkalommal csinálok, akkor ha tehetem, megcsinalom annyiszor, hogy páros legyen. Ez mitől van, hogy lehet lekűzdeni? Kiskorom óta van.15/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9es sorszámú emberkének üzenném, hogy nézzen utána az ocd kezelésének vagy inkább segítek:

"A kényszerbetegség eredményes kezelésére leggyakrabban kétféle módszert alkalmaznak, a gyógyszeres kezelést és a pszichoterápiát, azonban a legjobb eredmény e módszerek együttes alkalmazásával érhető el."

gyógyszeres kezelés-ehhez pszichiáter kell, mert ők írják fel a csodabogyókat

pszichoterápia- lehet pszichiáterterapeuta képesítéssel vagy pszichológus


DE az sem biztos, hogy a kérdezőnek ez a baja.

2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szimpla neurozis = Kényszerbetegség. Addig örülj, míg csak ennyi nyavajád van vele. Én már több mint 10 év óta vagyok kényszeres, és már az egész életemet behálózta, felzabálta. Hamarosan halok.
2012. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!