Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önbizalom hiányban szenvedek...

Önbizalom hiányban szenvedek és sajnos ez kihat a minden napjaimra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borzasztó önbizalom hiányban szenvedek.. Az utóbbi időben jöttem rá erre. Ez az egész abból indult, hogy a párom mindig szórakozik minden csaj mellével, hogy mekkora stb.. stb.. (Ő ilyen típusú ember ez engem nem is zavar)tipikus pasiként a nagy mellű nőket nézi meg, nekem sajnos nem nagy a mellem. A másik meg az, hogy mindig a csinos lányokat nézi, én már elkezdtem fogyókúrázni sikeresen le adtam -6 kg de még mindig nem tetszem magamnak. Ha ezeket mondom a páromnak csak le "hülyéz" mert szerinte így vagyok jó ahogy vagyok. De ezek a gondok annyira kihatással vannak a mindennapjaimra, folyamatosan nézzem magam a tükörben és szó szerint letudnám hányni a kinézettem... :( Itt nem is csak a páromon van a hangsúly hanem magamon is mert nem tudom elfogadni magam... Ez miatt állandó hangulat változásaim is vannak.

2012. júl. 3. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Öltöz divatosan és egy napszemüveg mögül amig utazol figyeld hogy hány srác néz meg magának! Sokat segit! És ne azon gondolkoz hogy mit gondolhatnak rolad hanem hogy "Na ennek is sikerült felkeltenem a figyelmét!"
2012. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem öltözöm régi módin hidd el :) Elég csacsogós beszédes lány vagyok. Észre szoktam venni ha valakinek tetszem de még sem érzem azt, hogy "szép" lennék, és itt már szerintem baj van...
2012. júl. 3. 09:32
 3/5 anonim válasza:

szia

Sokáig én is így voltam mint te...mikor hirtelen hiztam meg...

Lefogytam pár kg ot de ugy sem éreztem jol magam...nah akkor azt mondtam hogy nekem elég volt ennyi..

Azóta nem érdekel hogy nézek ki vagy hogy vannak csinosabb lányok is...A férjem elfogad ugy ahogy vagyok,mit foglalkozzak mások véleményével..

Ezt ajánlom neked is...igaz nehéz néha...de probálj változtatni a gondolkodás módodon..

Minden nap ugy kelj fel hogy szép vagy...és te igy vagy jó...

Egy idő után ismét lesz önbizalmad...

2012. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia Klaudia!

Köszönöm szépen.. Próbálkozom.. Remélem össze is fog jönni! :-)

2012. júl. 5. 08:18
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne változz pozitív gondolkodású varacskos disznóvá mint lipusz fikusz tanácsadónő. Hiheted azt hogy kövér disznóként is egyenrangú vagy a magukra igényes heti legalább egyszer sportoló lányokkal, csak ez önámítás lenne. De van egy jó hírem, ha elkezded megfigyelni a médiában a reklámokat, rövid időn belül rájöhetsz, hogy a kövér Szulákkal reklámozott dannone activiától lefogyhatsz mint ő :)
2012. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!