Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebből helyre jöhetek valaha?...

Ebből helyre jöhetek valaha? (Elég hosszó lesz)

Figyelt kérdés

Helló

Megprobálok röviden fogalmazni na és persze helyesen írni.

Gyorsan írok ezért nézzétek el a helyesírási hibákat.

Hát gyerekkorom egész furcsa volt és nem a legjobb apu mindig is ivott anyu meg mindig cigizett,már ovodába is halk és zárkozott voltam,egyik emlék hogy apuval voltam locsolkodni és elitta a húsvéti pénzemet de ilyenkor még nem volt semmilyen testi tünetem. Ovodába is 1 ével több ideig jártam mint a többiek szalajtottam mert szégyenlős voltam. Mikor Általános iskolás lettem akkor megviselt az egész új környezett és picit duzogtam otthon ,könyezett s zemem nem szeretem a változásokat. Az első szorongásom kb általános iskola 4 osztályba kezdödött mikor apu öngyilkos lett,lehet az volt a baj hogy anyu sose beszélgetett vellem hogy van-e valami baj,és nekem mindent magamba kellet tartanom akkármi bajom volt.Pár honapra korházba kerül apu de utána hazajött és onastol nem ivott.

Gyerekkoromba sok chipset ettem és nem táplálkoztam sose normálisan,kevés vitamint vittem be.

5 osztályba volt normális szorongásom mikor Apu cserélt nyulat és a nyul megdö*lött idejött valami Gabi kötekedni,

anyunak neki akkart menni és apu meg verekedett vele . Nekem ez 10 évesen sok volt , inestöl mikor megláttam a kocsiját vagy szoba hozták a gyereket szorongásom volt.

De Általánosba már az miatt is volt szorongásom mikor megkérdezték mitt kaptam karácsonyra és nekem meg hazudnom kelletet ,nem szoktam sose hazudni de egyszerüen nem akkartam leégni elöttük. Nem mondhatom azt hogy semmit.

Általánosba heti 1-szer fürdöttem mert enyiszer gyujtottak be a héten a bojlerba. És Andi egyszer megszolt hogy büdös vagyok ilyenkor is szorongásom volt .

8 osztályig ment igy a szorongás de ez még türhetö volt.

Akkor Miután elballagtam féltam a tovább tanulástol,milyen lesz az új suli nagyon stresszeltem nyáron haverokkal ittunk sok energiaitalt és lehet ez is közrejátszott 2 literes energiaitalt ittam egyedül,ami 15 évesen nem épp egézsséges.Akkor Jöjjön a Hámori innestöl kezdödött a baj,

Ugyebár elsőnapom nagyon rossz volt Tiszafüred még túl idegen volt nekem,és Elsö napjamim tiszta ideg voltam izzadtam,féltem hogy belémkötnek,aznap odajött valami nagy darabb gyerek Pujuka és beszolt meg mondta vegyem fell neki az 5ft-ost és meg nem vettem fell,és ott fenyegetett hogy minjár megfejel de ilyenkor még nem volt éppenség nagy szorongásom. Telt az idö és lassan megszoktam az új sulit de 2-3 éven keresztül hiányzott az általános suli,Nehezen jutok tovább a változásokon , volt egy lány Livi aki tetszett udvaroltam neki de reggelente nem is kösszönt és meg egyszer írtam neki hogy Bu*ko mert elegem volt belöle .Másnap meg rám küldött valami nagy darabb gyerekett ilyenkor valami pánik roham szerüség tört rám.Ellégé féltem a lényeg hogy onnastol ge*i*kedtek sokkat vellem az osztálytársaim is utáltak. Nem nagyon tudom magam kifejezni ,november decemberbe késsz kinszenvedés volt bemmeni az osztályba utáltam őket mindig

szorakoztak vellem,meg ellenszenvesek voltak pedig én nem ártottam senkinek se. Januárba meglett a saját szobám ilyenkor még nem éreztem magam betegnek de inestöl hogy otthon ültem sokkat,igy szép lassan a szorongás ,és a magány leépittett elkezdett hámlani a arcom és korpásodott a hajam. Legyengült az imunrednszerem a sok szorongástol Áprilisba meg már néha hazalogtam mert nem tudtam elviselni a szorongást,Juniusba meg már besejártam...

Ilyenkor már sokkat voltam magam allat,és állomba világba álmodoztam,itt probáltam kiéllni magam..

2009 nyarát egész végig a szobámba töltöttem,kb 2-ször voltam odakint. Ilyenkor elég mély állapotba voltam,innestöl áttíratkoztam Kunhegyesre Pincér szakkra.Hát ez egy egész külön világ,Legelső nap eszméletlen rossz volt kockás ingbe és felzselézett hajjal mentem rögtön megszoltak hogy jajj de bu*i vagy szorongásom volt eléggé az első nap és a Cig*k rögtön ki is szurtak . Első nap hazajöttem mert nagyon szorongtam és féltem,szorongásom allat erős sírási vágyat testem zsibad és nagyon izzadok/verejtékezek. Ilyenkor megprobálok menekülni a helyzettböl,Szeptember közepéig nem mentem beteg voltam onnastol menni kellet.Ellégé rossz volt sok szorongás meg stb,onnastol anyu elvitt orvoshoz mert ideges vagyok,nem is érdekli mi a bajom,vagy hogy mi áll mögött csak azért vitt mert ideges vagyok.

Oktobertol jártam pszihologushoz Lindához ,tetszett és beleszerettem,nem tudom miért de ilyenkor szinte majdnem mindenkibe beleszerettem,és arra vágytam hogy megöleljennek. Jártam Kb Novemberig utána anyu nem vitt meg ilyenek. Prozacot szedtem és ez eléggé tönkre vágott,leálltam vele és rosszabul voltam mint az elött. És Decemberbe történt egy incidens és falba vágtam a kezem, Eltört.Ilyenkor egy honapig nem jöttem Suliba otthon ülltem mindig végig néztem a Terminátor Sarah Connor Kronikáit,Beleélltem magam ilyenkor Cameronba lettem szerelmes és mikor egésznap azt néztem a nap véggén,megint érzelmilek összevoltam zavvarodva,és sírási vágyam volt.

Februártol újra jártam suliba,ilyenkor nagy nehezen kihuztam Juniusig...Ez Után jött 10/11 Tanév...

Lett egy új osztálytársunk Béla egy mafiozoo Fia elleinte mindenki féll töle,mindenkibe belekötött .

9.be volt egy Jenni nevü osztálytársam,aki eléggé fáraszótt,10-be mindig jött utána(Ö egy kicsit beteg oxigényhiányos állapotal született)

Béla Mindig bántotta kb Novemberre Kezdtem a szeretett hiányom miatt barátnak tekkintettem Anyira egyedül éreztem magam,onnastol általában melletem ült.Januárba nem bírtam tovább az igazságtalanságott és dühkitörésem volt belevágtam könyékal a padba és kiesett belöle 3 csavvart.

Bélát Január végén kirugták. Utána volt egy Info Óra és Jennit kérdezték ki a barátja meg ilyenek.Utána ö egy idegen gyereket mondott (1XSzer találkoztak idáig)és 1 éve járnak én ezt nem tekkintettem kapcsolatnak és ilyenkor jöttem rá hogy szerelmes vagyok belé.Ez a hét elején volt,Csütörtökön 2011 Február 23-án, egy szemét gyerek szorakozott Jennivel meg ilyenek én meg eléggé szorongás allat voltam szétvertem egy ajtott ilyenkor délutána rendörségen voltam és volt pár zene amit hallotam az egyik és azt voltam minden vágyam hogy Jennit megölelhessem ,életem is odaadtam volna egy öleléséért...Pénteken 24.-én

Nehezen kinyögtem neki hogy szerelmes vagyok belé.

Innestöl volt barátnöm aminek nagyon örültem ,Egész hétvégén rajtam járt az esszem alig bírtam ki hétfönig.

Ö más volt mint a többi,de én már nagyon vártam egy lányra

sokkat álmodoztam róla.És végre sikerült,miközbe erröl beszélek ez allat is szorongásom van de ez már más fajta mint a régi(ezt majd a végén). Első randink nagy megfogott és nagyon örültem neki nagyon régota nem éreztem magam ilyenjól májusba meg szét akkartak minket választani,nagyon szeretem és féltam hogy bántsák elég erős szorongásom volt ilyenkor.Juniusba Jött a nyári szünet mikor elsönek áttjött hozzánk nagyon örültem neki.

Utána Jött a 11. Osztály 2011 Szeptember 24-én jött átt hozzám utoljára. :( Onnastol szép lassan kezdett megbomlani neki is volt elég stressze én meg néha megsértödtem hiányzott,Még betegen is voltak boldog Pillanataim.Oktober 27-én szakitott vellem nagyon rossz volt,egy világ omlott bennem össze,Heteken átt rémálmaim voltam de megprobáltam elfelejteni...Novemberben azért volt egy áttmenei időszakk amiben kicsit jobban voltam.

Scitec Nutriontol vettem Omega3-at Calcium magnesiumot és MEga Daily one-t Ezzek sokkat segitettek és Amig el nem fogyott elég jól voltam ,De Január elején elfogyott és január Közeppére ismét ugyan olyan erős szorongásom volt.

2012 Február elején vettem egy Omega3-at és egy Calciium magnesiumot Omega 3-at most kisebb adagokkal szedtem.Igy kevésbé hatott.Sajnos Jennit 2 hetente láttnom kellet és mikor a közelembe van feszültség és szorongás van bennem.

Nem beszélek vele mert ismét csak beleszeretnék.Valahol még bennem éll..És néha álmodozokk is itthon fellé.

Márciusba még nagyábol jól voltam de ,lassan ismét romlott a helyzett ,Nem rég lett vége a sulinak,és a vége fellet eléggé legyengültem lelkileg,Április közepén kezdtem szedni prozacot és kb Junius elején leálltam vele,Prozactol nem lettem jobban söt csak rontott a helyzetten most valahol ott állok újra hogy öngyilkos akkarok lenni Ma nem mentem be nyári gyakorlatra se ,én növérem és mindig csak bas*ogatt mert lementem hozzá és mondtam hogy nincs is semmi bajom meg hogy csak penye vagyok,senkire se számithatok Szülleim íránt is szorongást érzek ezért . Most ellégé kivagyok 10/10 újra elkezdtem itthon álmodozni,de helyrejöhhetek ebböl valahogy...

ÉS az új fajta szorongásomrol ,ez most nem anyira izzados inkább sírás folytogat és lent a herékben érzek egy fajta kellemetlen érzést.

Ellöre is kössz a válazokat és kösszönöm annak aki végigolvasta...

Ismétlen nem Kamu,akki akkar annak addok személyes adatokat is. Sajnos még hiánzik a Jennivel áttélt idöszak,+Kiszárad a szám és rossz a lehelettem ami szintén Nehezitii az életem. HIába mossok napi 4-5ször fogatt.



2012. júl. 3. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Dragon ball Z-én nöttel fell néha az álmodozásomba arrol álmodok hogy mássok elött áttváltozott tudom hülyeségnek tünnik. És 19/F
2012. júl. 3. 21:08
 2/8 anonim ***** válasza:

hát az látszik hogy nem kamu mert ilyet kitalálni nem lehet,


nem tudom mi segítene rajtad de 2 dologra reagálnék


ha az orvos akihez jártál segített akkor azért mert a szüleid nem visznek el miért hagytad abba, egyedül is járhatsz


Jenni ha ő volt az első szerelmed akkor természetes hogy nem tudod teljesen elfelejteni, első szerelmünkre szinte életünk végéig emlékszünk

2012. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta hogy nem mehettek
2012. júl. 3. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most 19 vagyok.. Ép suliidőszak van,Láttam a volt barátnőm ma is ma egésznap tiszta idegvoltam ,ugy elfáradtam este nem is tudtam aludni,lehet felkeresek egy orvost mert én ezt már nem bírom.
2012. szept. 3. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
simán elmehetsz pszichológushoz, elmúltál 18, innentől anyádnak semmi köze hozzá, hogy mit csinálsz. illetve van, de mértékkel.
2012. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen , hétfőn voltam bent a suliba de én ezt nem bírom,nem tudok aludni anyira ideges vagyok,most vettem be 2 db- Valeriana Relaxot ,3 napja nem tudok aludni. Hazaértem ma a sulibol és tiszta ideg voltam ,meg lázas voltam .
2012. szept. 3. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj el valahova pár napra. Messze a szüleidtől, meg a sulitól. Lehet, hogy kicsit megnyugodnál. De orvos is kéne...
2012. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!