Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4. napja szedek Frontint, de...

4. napja szedek Frontint, de nem érzem, hogy hatna. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Napi 3x fél tablettát kell szednem. Ugyan rendszertelenül szedtem, de gondolom mégis nyugodtabbnak kellene lennem, vagy valami ilyesmi, nem?

Talán fáradtabb és álmosabb vagyok, de volt, hogy egész tabletta ellenére is ideges lettem.

Volt, aki azt mondta, hogy egy hét után fogom majd el kezdeni érezni a hatását.. Nem tudom, hogy ebben lehet-e valami. Ez nem valami erősebb "nyugtató"?


(17)



2012. júl. 3. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ez 0,25 mg-os.
2012. júl. 4. 18:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Az az oka,hogy egy idióta agyhalott barom vagy.
2012. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Te viszont igazán kedves vagy.
2012. júl. 4. 18:21
 14/14 anonim válasza:
másfél éve kezdtem először frontint szdeni 0,25-et ez a leggyengébb nyugtatók között van. szedd rendszresen és kb 2hét múlva normális hatása lesz! Ne aggódj nem lesz tőle bajod, nem szoksz rá! én tavaly nyáron jobban lettem és abba hagytam majd a téli depitől megint szendi kezdtem. Múltkor egy erős pániktrohamra 4egész szemet vettem be és kutya bajom se volt tőle! Hidd el ez egy nagyon gyenge gyógyszer csak szedd normálisan4 és ne hagyd el hirtelen haem ha az orvos azt tanácsolja akkor fokozatosan! van aki 0,5ösből szed napi 5öt és mellete dolgozik stb engem se altatott be még soha, több szem se!
2012. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!