Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » "ok nélkül" nevetni gáz?...

"ok nélkül" nevetni gáz? Mások nem szoktak?

Figyelt kérdés
ha olvasol egy viccet és aztán röhögsz magadban, anélkül hogy bárki ott lenne, az természetes nem? viszont ha gondolkodsz valamin és hirtelen eszedbe jut valami vicces azon már nem röhöghetsz mert az emberek megszólnak, hogy milyen fura ember ez hogy magában röhög... egy gondolat nem lehet ugyanúgy vicces mint egy olvasott vagy elmesélt szituáció??
2012. júl. 5. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne?
2012. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom annak a véleményével, akinek nincs fantáziája és nem tud magában röhögni, egy emléken, egy gondolaton.
2012. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Basil ***** válasza:
0%
Nyugalom biztosan csak hülye vagy, szedj Ritalint.
2012. júl. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az szokott lenni, hogy megyek hazafele mondjuk haveroktól, és valami baromság eszembejut amit csináltunk, és egész hazafele úton mosolygok meg nevetgélek, és észre se veszem magam, mert belemerülök a gondolataimba.:D Biztos hülyének néznek. De szerintem ez nagyon sok emberrek így van.
2012. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Mosolyogni, nevetni mindig jó. Egészséges a testnek és a léleknek egyaránt.
2012. júl. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!