Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális ez?

Szerintetek normális ez?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nagyon hosszú lesz, de fontos.

Nem régen volt egy rémes álmom, ugrásokban haladt az idő, s közben történtek dolgok, amiket ki kellett következtetnem.

A lényeg, volt egy idős hapsi, akinek a hangját hallottam, néha meg is jelent, olyankor minden porcikám menekült volna előle. Mikor beszélt, hozzám beszélt, azt hittem hányok a hangjától. Körülöttem hullottak az emberek, én pedig menekültem, mert a haldoklók engem vádoltak. Mindenkinek elvágták a torkát, a vége felé a családomat is megölték. Az álom végén egy tárgyaláson ültem, kényszerzubbonyban, körülöttem ápolók, nyugtató injekciókkal, a bíró könnyeivel küszködve olvasta fel a halálbüntetésemet. Majd a hab a tortán, az idős hapi hangját hallottam, amint ezt mondja, "ne félj, én örökre veled maradok", és egyre csak nevetgélt.

A legrosszabb az volt, hogy nem jöttem rá, tényleg én vagyok-e a tettes, mert ezt nehéz lett volna elfogadni, vagy az idős hapi tényleg létezett, és ő gyilkolt.


Egyébként gyakran álmodok olyanokat, hogy megölnek, akár többször egymás után, és fáj...


2012. júl. 6. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy normális de másra gondolj mással foglalkozz és talán változni fog ez a helyzet
2012. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy maga az álom arra utal, hogy nem mersz felelősséget vállalni a tetteid következményéért. Ezt erősíti az álomból vont konklúziód, miszerint: "ezt nehéz lett volna elfogadni". Ez az életedben megjelenhet úgy, hogy másokat okolsz a hibáidért, a problémáidért. Rajtad kívülálló, általad nem kontrollálható tényezőkre tereled a felelősséget.
2012. júl. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
05:14-es, ebben lehet valami :/
2012. júl. 7. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!