Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mielőtt bemegyek egy vizsgára,...

Mielőtt bemegyek egy vizsgára, szó szerinti halálfélelmem van. Ez normális? Vagy ez betegség?

Figyelt kérdés

Mit lehet ellenne tenni?

Mindig úgy érzem,hogy ott engem bent meg fognak ölni!

Megoldás?

(18/L vagyok)


2012. jún. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem bevált az "mi a legrosszabb, amit történhet" gondolatmenet levezetése, reálisan, persze

nyilván tudod, megölni nem fognak:)

max. jól le...nak, mert nem tanultál, és kapsz egy jó nagy egyest

és?? majd kijavítod:)

ilyesmikkel tréningezd magad, és persze tanulj is!

2012. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez akadályoz abban, hogy teljesíts, akkor mindenképpen fordulj szakemberhez.

Természetesen van olyan, hogy extrém vizsgadrukk vagy lámpaláz, de ezen lehet segíteni.

Ha jól emlékszem, homeopátiás szer is van kifejezetten ez ellen.

2012. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vizsgadrukknak nevezik.

Azért "veszélyes", mert így hiába tanulsz. Bizonyítottan a sikertelen vizsgák jelentős %-ért ez a felelős, a diák hiába tanult és tudja is normál körülmények között, leblokkol az agya a drukktól és vége. Nem vagy jó vizsgázó, fele ennyi tanulással átmennek emberek, akik nyugodtak maradnak.

2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,régebben sokkal rosszabb volt a helyzet!

Sokan ajánlották,hogy ezen csak sok vizsgázással lehet segíteni.Ezért csináltam már több nyelvvizsgát,osztályozót,előrehozott érettségit...szerencsére blokkolni még nem blokkoltam és nem is szeretnék,de nagyon nagyon tudok izgulni előtte :(

2012. jún. 26. 16:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,és még nem buktam soha semmin,mert azért az a tudás mindig előjön mert felkészületlenül szerintem el se mernék menni egy vizsgára :/ Tanácsok esetleg még?
2012. jún. 26. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok, a sok sikeres vizsgádhoz. Csak így tovább.
2012. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!