Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy képtelen...

Normális, hogy képtelen vagyok megenni egy paradicsomot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még sohasem ettem. Ha bele van főzve egy ételbe és nem tudom, hogy vann benne, akkor persze nincs gond.
2012. júl. 7. 03:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Furcsa, de normális. Mindenkinek van valami mások számára nehezen érhető szokása, heppje.
2012. júl. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a tökkel vagyok így, és 43 évesen még élek!
2012. júl. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
pedig a paradicsom felszeletelve egy kis sóval meg vajaskenyérel ooooooooo nincs is annál jobb
2012. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pont ma ettem itthoni paradicsomot, az a kedvenc zöldségem....sztem hirtelen kapj be egy negyedet vagy egy felet utána más lesz... és ha van rá lehetőség ne boltit :D
2012. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de irtózom tőle, büdös és undorítóÓ

ha nem én csinálok magamnak kaját, hanem más vagy veszek valahol és van benne paradicsom, akkor nem bírom megenni, akkor sem, ha kiveszem belőle a paradicsomot és letörlöm a levét, mert ott marad az illata és az a tudat, hogy ott volt...

ez még mindig normális kategória?

2012. júl. 7. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a pacallal vagyok így. Szerencsére ez nem olyan gyakori, mint a paradicsom :)
2012. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
mi büdös a paradicsomban ? szerintem te egyszerűen elvagy kényeztetve és jó dolgodban nem tudod meg enni ha megse kóstolod akkor mit vársz ? és mit vársz mit mondjunk erre a kérdésre ha lese szarod mit mondunk ?
2012. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! Én is utálom a paradicsomot a szagától is undorom van.De pl. a töltött káposztát imádom pedig paradicsom lében főzik, vagy a bolongait meg a ketchupot.Sztem normális dolog h nem szereted.!
2013. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 2. 18:24
 10/11 A kérdező kommentje:
azokat én is csípem
2013. jan. 2. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!