Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok túllépni az előző...

Nem tudok túllépni az előző kapcsolatomon, esélyt sem tudok senkinek adni azóta. Merre van a kiút?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szakítottunk, de azóta se érzelmileg, se fizikailag nem kívánok senkit. Nagyon begubóztam, gyakorlatilag csak a munkahelyem érzem egy kicsit jobban magam, nem szeretek emberek között lenni, nincs kedvem senkivel találkozni. Több fiú is hívott azóta randira, de mindegyikben az exemet keresem és mivel senki nem olyan jó (persze csak nekem), így esélyt sem adok nekik. (29/L vagyok)
2009. júl. 10. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj ez nagyon szar, amiben vagy, de nem végleges állapot, hanem átmeneti. Egy év szerintem már annyira elég hogy legalább egy randit magadra "erőltess". Vagy barátnőiddel egy jó kis összeröffenés.Semmikötelezettség, kicsit kizökkennél, erre van szükséged. Most már eleget gyászoltad az előző kapcsolatodat.

Miért mentetek szét amúgy? Harmadik jött a képbe a fiú felől?

27/L

2009. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatként nehezen tudtuk összeegyeztetni a dolgokat és feltűnt egy harmadik is, igen nála. Egy randit megpróbáltam kb. 2 hónapja, fél óra múlva valami kifogással eljöttem, és hazafelé az egyórás utat a kocsiban végigzokogtam, szóval inkább nem próbálkozom egy darabig:(
2009. júl. 10. 22:22
 3/4 anonim válasza:
egy lány keresek akki sexszelne velem dunaujvárosi vok msn balogh.sumi@hotmail.com
2010. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Keress kitartóan, sok sikert hozzá:)
2010. ápr. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!