Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok tovább így élni....

Nem akarok tovább így élni. :S:S egy senkinek érzem magam üres az életem, nincs benne semmi ami feldobná már egy jó ideje:S már egy ideje az öngyilkosság jár az eszemben Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tavaly még tök jól elvoltam nem volt semmi gond... de idén új osztály, új iskola (gimi) úgy érzem egy jelentéktelen alak vagyok aki nem jó semmire alig vannak barátaim csak 1-2 normális mindenki más csak egy ismerős( vagyis inkább csak tudom a nevét) az iskolában se tudok csinálni semmit egyedül vagyok a szünetekben is csak ülök a padban hiába megyek oda a többiekhez nem veszik észre és hiába beszélnek valamiről nem igazán tudok hozzászólni vagy csak baromságokat ...:S suli után haza jövök de itt se tudok mit csinálni max. leülök a géphez de már a játékok se kötnek le nagyon sőt semennyire, unalom az életem :S nem tudok mit csinálni és mivel egyre rosszabb az idő kimozdulni se nagyon tudok...nem tudom mit tegyek így nem akarom folytatni: :S egyszerűen már leírni se tudom,annyira egy senki vagyok senki se szeret -szerintem- beszélgetni se tudok senkivel csak elszívom az oxigént a többiek elöl... mit tegyek hogy jobb legyen???úgy érzem hogy ennél már szinte minden jobb de még se tehetek semmit:S:S:S
2010. nov. 14. 17:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
2010. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:

ne legyél öngyilkos, találj magadnak egy célt, élni mindig érdemes, mindenben meglehet találni a jót

azt javaslom nézz meg egy katasztrofa vagy egy horror filmet, lehet h ez segit átértékelni a sorsodat, mindig a pozitivumokat kell észrevenni az életben!

2010. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
aranyos mikor tizenévesen jódolgukban unatkoznak és máris meg akarják magukat öngyizni.
2010. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
utolsó milyen igaz
2010. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
komolyan már , ilyen kérdéseknél minek kell valakinek mindig linkelni azt a videót ??
2010. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Én is így érzek:( én még nálad is senkibbnek érzem magam:(
2010. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ismerős... elmondom, nekem mi segített:

Beiratkoztam egy nyelviskolába (japán). Elkezdtem otthon sütni/főzni, és hogy nehezebb legyen ovo-lakto vegaként:) vettem egy csomó könyvet, és azokat olvasom. vettem üvegfestéket, és azon kreatívkodok. festek. verset írok. novellákat. haikukat. tornázok. táncolok. tanulok. sétálok. batikolok. dekupázsolok. matrica festékezek. rajzolok. zenét hallgatok. éneklek. sütőtököt formázok. marcipánfigurákat gyártok. gyöngyvirágokat csinálok. hajtogatok.

én se tudtam magammal mit kezdeni, társaság híján, de aztán rájöttem, hogy annyi dolog van, amit egyedül is lehet csinálni :) Nem kellenek feltétlenül emberek köréd. Egyedül is lehetsz boldog.


L/14

2010. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Yume, az hogy nem jön ki néhány emberrel, nem jelenti azt hogy zárkózzon önmagába...
2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

miért zárkózna be? én se zárkóztam be. otthon, a családommal, a nyelviskolában nagyon jól elvagyok. csak az iskola kivétel. de oda amúgy is csak egy csomó rib.anc jár, akik már hú-de-nagyon felnőttek.


de a kérdező miért zárkózna be? hogy értetted?

2010. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

komolyan már , ilyen kérdéseknél minek kell valakinek mindig linkelni azt a videót ??


Mert a kis hülye így talán jobban felfogja, hogy nem is olyan sz@r az élete.

2010. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!