Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez vajon mi lehet? Legjobb...

Ez vajon mi lehet? Legjobb barátnőm nagyon furcsán viselkedik.

Figyelt kérdés
csak úgy elkezd sírni után meg nevet és nem mondd semmit, múltkor meghökkentem mikor hallottam,hogy a wcben sír,szipog és csak annyit mondd,hogy bocsáss meg,de nem nekem hanem magában mert én a wc ajtó elött álltam ö nem tudta,hogy ott vagyok vissza mentem a szobába rá 5-6-percre jött ő is és csak mosolygott, beszéltem az anyukájával mondta,hogy nagyon furcsa lett az elmúlt 1 évben ö is észre vette.Hirtelen dühkirohanásai vannak néha agresszív után meg tök aranyos mindenkivel pasi nincs a dologban arról tudnék, családi gondjai vannak,de hát kinek nincsenek? A mai nap teljesen kiborított ezért is írtam mostmár gondoltam segíteni tudtok, tegnap náluk alaudtam és hajnalban gépezett ilyen brutál videókat nézett ahol megkinozzák az embereket na most miután ezt megnézte elkezdte halkan suttogni,hogy mit tettek vele mit tettk vele én nem halhatok meg így most mit tegyek nem tudhatja meg a családom.a hideg futkosott a hátamon töle, retteg a sötétben,mert azt mondja a sötétben megölik igy mindig ég a kis lámpa, az anyukájának ezt nem is merem mondani amit hajnalban csinált. ugye orvoshoz vinné az ember,de ha ő maga ugy gondolja,hogy normális akkor hogyan? 19 éves. tehát lényegében az lenne a kérdés,hogy ez milyen fajta dili? betegség? vagy mi? ja igen ki hagytam azt,hogy multkor nem mert tőlünk este egyedül haza jönni,mert azt mondta,hogy valaki megöli egy alvilági lény és hogy adjak neki sót az elüzi démonokat haza felé menet elszórja nem hittem a fülemnek inkább haza kisértem vagy szoval még csak nem is a betöröktöl vagy rossz alakoktól fél,hanem valamilyen szörny szülödtöl. önkínzó,hiszem ez nem bírja az eröszakos videokat mégis megnézi de nem értem miért, amikor elöször mutatott neki egy ismeröse ilyen videót elsápadt és hányt annyira kiakadt azóta folyamatosan nézi ezeket a szaro+kat,de miért??? ha én pl nem szeretem a bablevest, nem eszem belöle.És kihez beszélhet magában? Mikor vannak barátai,anyukájára számithat. nincs semmilyen féle elvont stílusa. most szóljak a szüleinek és ha én lennék a rossz? mivan ha anyukája nem hinne nekem.?rossz indulatuak ne! köszi.
2009. júl. 11. 01:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Sajnos feltehetően démonok vagy holtak szellemei, egyéb testetlen lények vannak a dologban. Meg ő is keresi magának a bajt. Spiritiszta médium talán segithet.
2009. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
szerintem drogos. vagy skizofrén.
2009. júl. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Jó esetben drogozik, rossz esetben kezdődő skizofrénia, ami gyógyszerekkel jól kezelhető.
2009. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

"nem bírja az eröszakos videokat mégis megnézi " ez szerintem azért van, mert annyira retteg az ilyesmitől, hogy azt le akarja küzdeni.

pl. olyan mintha egy tériszonyos, néha felmenne egy magas helyre, hogy hátha most már le mer nézni.

Pszichotikusnak tuti pszichotikus szerintem, és előbb utóbb orvoshoz kerül, lehet majd a mentő viszi.

De lehet átmeneti állapot is a baja, fiatalkorban szokott lenni akut pszichotikus epizód, ami végleg elmúlik.

2009. júl. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Most hirtelen foggalmam sincs mi lehet a baja de legyszives mondd el neki oszinten hogy figyelj beszelnunk kell, annyira aggodom erted, hogy erdekel engem mi a bajod... remelhetoleg elmondja mi van. ha tenyleg olyan jo baratnod segits neki ra fer es erd el hogy bizzon benned es szamitson rad.
2009. júl. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos minden jel arra mutat,hogy skizofrén. Minél előbb el kell juttatni pszichiáterhez,mert öntudatán kívűl másban is kárt tehet.
2009. júl. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Skizofrénia.

"mit tettek vele mit tettk vele én nem halhatok meg így most mit tegyek nem tudhatja meg a családom."

Ebből a részből gondolom, hogy érhette valami trauma, nemi erőszak, támadás, amiről ti nem tudtok, ez súlyosbítja.

Mindenképp orvoshoz kéne vinni, bár jól mondta az egyik előző, biztos oda kerül, legfeljebb mentővel... De ezt nem kéne megvárni.

2009. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is skizofrén .Mielőbb kezelni kell ,emellett a szülei se mehetnek el szó nélkül.Beszélj a szüleivel és valamit találjatok ki ,persze ami az ő érdekeit szoljálja.
2009. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Itt már a baj nem kevés... azonnal orvos. Ez nem játék. Szüksége van segítségre!!!
2009. júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszolónak: Démonok vagy holtak szellemei??? Lehet h majd szobatársak leszte a pszichátrián ;)
2009. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!