Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok? Van értelme az...

Mit gondoltok? Van értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok már a húszon, de még mindig értelmetlenül élem az életemet. Nem raktam le semmit az asztalra (ami kizárólag csak is az én hibám, tisztában vagyok vele és szeretnék is jóvátenni sok mindent, de sajnos van amit már valószínűleg soha nem lehet). Nincs barátnőm, nincsenek barátaim, nincs semmi célom az életben. Mondhatjuk, hogy egy semmi vagyok. Nem látom semmi értelmét az életemnek, a kioltása néha-néha eszembe jut, de még nem vagyok annyira mélyen lelkileg, hogy meg tudjam tenni.
2012. júl. 12. 03:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerezz be kisállatokat (pl. nyuszit)!

megoldhatja a problémádat, igazán értelmes lények és ha már tényleg nincs senki, akkor ők ott lesznek. én teljes mértékben nyulas vagyok, néhány hasonló kérdéshez írtam már ezt a tippet, és azt is, hogy ők a mindenem. talán ha beszerzel egy-két nyuszit akkor megváltozik a gondolkodásmeneted és lesz miért élned!

2012. júl. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ne vedd zokon, de ez tudom, hogy nem működne. Engem egy állat nem tud megvigasztalni.
2012. júl. 12. 03:16
 3/11 anonim ***** válasza:
szüleiddel élsz, egyedül?
2012. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szüleimmel.
2012. júl. 12. 03:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az a fordulópont hogy elvesztetted az összes barátodat? stb.
2012. júl. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Hogy írhatsz ilyet hogy húszon évesen nincs értelme az életednek? Igen is van! Még az élet előtted áll. Szerezz barátokat, járj el bulizni,tanulj,pasizz. Mit akarsz még húszon évesen le rakni az asztalra? Ne keseredj el,hidd el rendbe jönnek majd a dolgaid. Ha úgy érzed hogy hibáztál,még rengeteg időd van hogy helyre hozd. Fel a fejjel!
2012. júl. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha teheti, inkább ne pasizzon. A kérdező ugyanis (az én véleményem szerint) férfi. Lásd a "nincs barátnőm" részt.
2012. júl. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nincs semmi célom az életben."


Hat lehetne egy rovidtavu cel, hogy keress munkat es elkoltoz alberletbe, esetleg masik varosba. A kovetkezo lepcso, hogy kulfoldon keresel munkat...

2012. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"talán ha beszerzel egy-két nyuszit akkor megváltozik a gondolkodásmeneted és lesz miért élned!"


Ha megsem mukodne, akkor fozhetsz belole levest! xD

2012. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A nyuszi is jó ötlet, de én inkább kutyát javasolnék, mert lehet vele jókat sétálni (közben ismerkedni), nagyon ragaszkodó és nagyon szerethető állatok és persze lehet mindenfélét tanítani nekik, elviheted kutyaiskolába akár.
2012. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!