Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) )

Figyelt kérdés
AZ életben is eléggé visszahúzódó vagyok, már pár éve játszok internetes játékokkal ahol több emberrel is összehaverokdtam , de pl. beszélni hozzájuk mikrofonon nem merek. Egyszerüen félek hogy hang alapján leértékelnek , lévén annyira rosszul torzít a mikrofon hogy azthinnék valami debil k*csög beszél. A másik pedig a személyazonosság , mindig kérik hogy vegyem fel őket msn , facebook stb ,de félek hogy megkeresnek,vagy képeket felrakják netre és kicsúfolnak. A "való " életben sincsenek jobb kilátásaim , visszahúzódó vagyok, nehezen barátkozok , oszt. társaimmal a beszélgetés kb a köszönésben nyílvánul meg. Segítsetek , mit tegyek ?
2012. júl. 20. 23:32
 1/4 gyumike ***** válasza:
Ezen segíteni csak te tudsz. Meg kell nyílnod, akármennyire is nehéz, különben a környezetedtől nem várhatsz csodákat, nem igaz? :) Egyébként persze most nehéznek tűnik nagyon, de ha apró lépésekkel elindulsz (de ezt nem az interneten kell kezdened, hanem a való életben) és először is önmagadat elfogadod, akkor már a többieknek is könnyebben fogsz megnyílni. Légy bátor, hiszen egyszer élünk! És ha ennyire beburkolózol, te magad is érzed, hogy nem jó. Én szurkolok Neked! :)
2012. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a környezetem nem éppen jól bánik velem a külsőm miatt , így még rájuk se számíthatok. Konkrétan a pofámba nevetnek , iskolába megaláznak stb. Mondahatják "hát akkor miért hagyod magad?" . Azért kérem,mert nem vagyok aggresszív tipus , szétcsaphatom a fejét is ha akarom, csak hát akkor meg pl. kicsapnak az iskolából.
2012. júl. 20. 23:42
 3/4 anonim ***** válasza:
mi baj a külsőddel?
2012. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gyumike ***** válasza:
100%
Az erőszak nem megoldás. A nyitottsággal nem arra gondoltam, hogy erőszakos legyél. Ha viccelődnek veled, próbálj te is nevetni rajta. (Ameddig nem durvák ezek az atrocitások) De látod ez a baj, egyből erre gondolsz, hogy csak verekedéssel lehetne megoldani. De ez nem így van! Egyébként nem kell mindenkinek megfelelned, és nem kell hogy mindenki elfogadjon. Önmagadat szeresd meg, és sokkal szebb lesz a világ! Hülyén hangzik, de tényleg így kezdődik!
2012. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!