Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? (Kérdésed túl...

Ez depresszió? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor elegem van már mindenből,keresem az okokat hogy miért élek,és végül az jön ki hogy értelme sincs tovább. Jó lenne leküzdeni,örülni kéne a nyárnak de egyszerűen nem tudok. Suliba is nagyon rosszul teljesítetten, tavaly 8.ban 4.4 volt az átlagom,most pedig 3.1,biztosan ez is befolyásolja ezt az állapotot.


Barátaim vannak,de most elég sokkal összevesztem fene se tudja min.


Erre mi lehet a megoldás?


2012. jún. 15. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem depresszió, hamar kilábalsz belőle lehet csak kicsit ki kell pihenned magad itt a nyár foglald el magad és ennyi, idő minden sebet begyógyít.
2012. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfáradtál (én is így vagyok vele) hisz év vége van.
2012. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit rendszeresen, jót fog tenni. Ha már csinálsz valamit, próbálj ki mást, amit újonnan megtanulhatsz.
2012. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy kis magány sosem árt.

És lehet, hogy új közeg is jól jönne.

(mondom ezt én :) )

2012. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én is éreztem már... ami felállított a földről, a ZENE!
2012. jún. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ja és személyes tapasztalatból mondom, Magaddal békélj meg! (előző vok)
2012. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kapj már a fejedhez! Tönkre akarod tenni az életedet? Békülj ki a barátaiddal, mesélj nekik a problémáidról, aztán menjetek el együtt szórakozni. Ne bulizni, hanem valami könnyű délutáni programra, ahol jól érzitek magatokat. És kezdj el tanulni, elvégre a régi eredményeiden látszik, hogy nem vagy hülyegyerek. Hogy miért élj? szerintem inkább miért ne? Ott a családod, a barátaid, a jövőd... csak gondolj bele, mi mindent érhetsz el az életben. Itt a nyár, pont jó az idő a változásokhoz. Hajrá! :)
2012. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!