Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég ebből elegem van mindenbő...

Elég ebből elegem van mindenből és mindenkiből! Tud akárki egy ingyenes internetes pszichológusról (a neten)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 20:12
 1/4 anonim válasza:
menj el kórházba ott van. neten.. 1-2 hónap még válaszolnak.
2012. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt inkább önjelölt pszichológusok vannak csak. De legalább ingyenesek. Ha nem komoly a baj, azért aki már átesett ilyen dolgon, tud értelmes tanácsot adni. Ha súlyosabb a baj, akkor azt, hogy fordulj orvoshoz. És ez sem kevés!

Sok pszichiátriai betegnek nincs betegségtudata. Leg jobban egy kívülálló tudja megítélni, hogy az adott magatartás, érzés még a normális kategóriába tartozik e, vagy orvosiba.

2012. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég gyakran így érzek, de félek orvoshoz menni, mert egyrészt telenyomna mindenféle veszélyes szerekkel, másrészt a problémáim akkor sem oldódnának meg, csak én látnám őket kicsit másképp. Nincs egy olyan barátod aki segítene? Még jobb lenne egy kis levegőváltozás, elmenni egy másik környezetbe 1-2 hétre. Sajnálom, hogy így érzel, tudom milyen ez a "futhatnékom van ki a világból" érzés.
2012. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írj neked privátot és ott megbeszéljük tudok..valakiket de ők önjelöltek :)
2012. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!