Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggeli depresszió?

Reggeli depresszió?

Figyelt kérdés
iszonyú rosszkedvvel ébredek minden reggel, korán kelek a munka miatt és ilyenkor teljesen padlón vagyok egy nyomoréknak érzem magam a céljaimat nevetségesnek, ilyenkor nem látom értelmét semminek legszívesebben csak aludnék tovább, mi lehet az oka és hogyan lehetne változtatni ezen?
2012. júl. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A kimerültségnek,fásultságnak számtalan oka lehet-Változtatni?Hm.Jó kérdés
2012. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kivagy merülve ennyi, nem tudom mennyit alszol de az nyilván kevés lehet neked. Szerintem vegyél ki párnap szabit egy hosszú hétvégére, ha van pénzed menjél el valami wellness hétvégére kicsit kikapcsolni, ha nem telik rá javaslom otthon csináld ezt aludj ameddig jólesik, amikor felkellsz ne erőltesd meg magad nyugodtan reggelizz meg kávézz, és csináld amit jónak látsz, napközbe menjél el sétálni, kocogni, barátaiddal kikapcsolódni esetleg nézz körül, számos pihenési lehetőség van. Vagy egy teljes napot szánj rá az egésznapos ágyban pihenésre hidd el utána jó lesz ez meg egy kis sport mellé.
2012. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jóga légzés, jóga gyakorlatok.
2012. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 20 éve szenvedek depressziótól..


Először is: régóta tart-e ez a dolog? Mert ha igen, menj el pszichiáterhez. Egyébként lehet, hogy csak átmeneti állapot, és egyszerűen pihenned kéne.


mindenesetre az alábbiak segítenek:


-beszélgetés barátokkal, rokonokkal a problémáidról, akikkel ezt lehet


-érdemes átgondolni, hogy az alvással minden rendben van-e, mert az nagyon számít. A fentiekkel ellentétben nem ajánlanám a túl sok nappali alvást, mert az éppen hogy depresszkióhoz vezethet. Inkább olvasd el ezt:

[link]

ha úgy gondolod, jelentkezz be alvásvizsgálatra (ott majd kikérdeznek). Nálam pl. kimutattak egy alvászavart, kaptam rá horkolásgátlót.


-sport, reggeli langyos/hideg zuhany, megfelelő mennyiségű reggeli (fontos!), vitaminok.

2012. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!