Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kb 2 hónapja lett vége a 2,5...

Nócikaa kérdése:

Kb 2 hónapja lett vége a 2,5 éves párkapcsolatomnak! Két hónapja már nem tudok kijönni ebből a szörnyű depresszióból! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudok úgy lenni nap mint nap hogy ne szedjek nyugtatókat, nem tudok igazából aludni vagy ha mégis elalszok akkor sem tudok mélyen aludni. Néha elkezdek remegni és sírógörcsöt kapok... Nincsennek barátaim sem már szinte, mert akikről eddig azt hittem hogy azok és találkoztam velük (fiú barátok, lány barátaim soha nem is voltak igazán) mindnél rájöttem hogy csak ki akarnak használni testileg... Mert ugyebár egy szeretetre éhes lányt könnyű :S Nem bírok felejteni sőt nem is akarok valahogy vissza akarom őt kapni, de mégsem élvezem azért ezt a depressziós állapotot. Nagyon rosszul vagyok tényleg... Segítsetek... mit tegyek? :(

2012. júl. 22. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először is tűzz ki magad elé egy célt. Ami mondjuk elérhető is, de mégis tenned kell érte, és ha sikerül elérned a célt akkor elégedett leszel önmagaddal. Lehet ez akár nyelvtanulás, egészségesebb életmód, sportolás, stb.stb. A lényeg, hogy legyen valami ami leköt. 2 hónap az bizony még nagyon kevés idő, szerintem lesz 1 év is mire sikerül kikászálódnod belőle, de úgy semmiképpen sem ha ölbe tett kézzel sajnáltatod magad.
2012. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy nagyságrendileg mennyi idős vagy, mert másképp kell kimászni belőle 14 évesnek, mint egy 40 évesnek. Mondjuk ha ilyen egyszerű lenne, hogy kor alapján már meg is van a recept, az szép volna... Igaziból a 2 hónap szerintem nem irreálisan sok. Mondhatni, "természetes", hogy így érzel, sajnos. Idővel majd eljutsz oda, hogy már nem akarod őt vissza, valszeg akkor majd utálni fogod... és csak jó sok idő múlva lesz semleges. Barátaid sosem voltak sokan? Kevés emberes vagy, akivel viszont mindent megosztasz?
2012. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Igen néhány barátom volt de csak kevés és azoknak mondtam el a gondjaimat. Igen ám de már most 1 sincs ezekből elhiheted :S Van aki megunta az állapotomat és tovább állt stb... Még saját anyámat is az idegbajba kergetem... Ha azt látja h szomorú a fejem elkezd velem kiabálni... Így hát muszály látszólag tennem az hogy semmi bajom... nehéz feladat :S
2012. júl. 23. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:

j


Hát ilyen kellemes családi környezetben nem csoda, ha másokkal is furcsán viselkedsz, ők meg veled. Egy biztos, az idő még nem telt el, amit a kapcsolatod gyászára kell fordítanod, de aközben is érdemes volna emberek között lenned. Mint mondod, akkor egyből bepróbálkoznak. És ha megmondod nekik, hogy ne, akkor mi van? Nem értik? Mert akkor nagyon nagy önámítás volt, hogy ezek az emberek a barátaid. Akkor egy fokkal nehezebb. Barátnőzni nem egyszerű, mert azt mondod, nem nagyon vannak. Jobb híján menj plázázni, sétálni valahol, ahol sok ember van. Vagy edd le magad csokival, vagy valamit, ami kilendít! Nem könnyű ám úgy tanácsot adni, hogy nem ismerünk. Könnyű, csak olyat nehéz, amit hasznosnak találsz, és passzol hozzád.

2012. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De én nem akarom őt el engedni nagyon nem :( meg akarom várni.... tudom hogy érez irántam még dolgokat... csak nem akarok depressziót :S
2012. júl. 23. 20:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia. Engem a menyasszonyom hagyott el, 3 hónapja. Azóta is úhy vagyok mint te. Szóval megértem amit érzel. Nem látok kiutat ebből a helyzetből, szeretném ha újra egy pár lehetnénk. Valóban keress valami elfoglaltságot ami elköt, legalább egy kis időre.
2012. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki így szokott vele lenni (nem mindenki, de sokan) és ez normális... de megvárni semmiképpen nem az. Persze ha az új nőjét megunja, majd visszasírja magát hozzád, és örömmel fogadod, hogy megkapd később a másik pofont, amikor a még újabb érkezik.
2012. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nincs másik nője. Tulajdonképpen egyáltalán nem akar senkit de senkit. Az az egész helyzet hogy az én ökörségemért mentünk szét... mert egy hisztérika voltam, önző voltam... soha nem tudtam megérteni őt mindig csak magammal voltam elfoglalva... amit már megbántam annyira hogy hihetetlen... Most ő úgy van vele hogy élvezi az életet, azt hogy nincs lekötve... stb... igen ám csak kicsit rossz hogy ő élvezi a szabadságot mint a madár, én meg lassan ott tartottam hogy öngyilkos leszek, mert már nem bírom...
2012. júl. 25. 19:51
 9/15 anonim ***** válasza:
ejjj én is jártam hasonló cipőben. lényeg hogy adj időt magadnak! körülbelül olyan 1 év mire összekalapálod magad... és engedd el a fiút!!!
2012. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az egy év bármennyi lehet, de még úgy tűnik, messze vagy tőle. Bár nekem is sok hónap után viszonylag hirtelen jött az érzés, hogy elengedjem.
2012. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!