Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség. Ezek csak...

Pánikbetegség. Ezek csak pánik tünetek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyok pánikbeteg. Rexetint szedek 3 hete, rohamom kb 2 hete nem volt már, csak kisebb rosszul létek. Erre fel az éjjel jött egy kis roham, de nem volt komoly. MA egész nap érzem a pulzusom, szédelgek, tiszta zavart vagyok, szívdobogás érzés és néha egy-egy bedobbanás. Fáradt vagyok, elegem van mindenből.. Lehet, hogy valamit nem vett észre a kardiológus??
2012. júl. 27. 17:31
 1/8 anonim válasza:
86%
Ne azzal foglalkozz, hogy mit nem vehetett észre, mert ezért van rohamod. Semmi bajod nincs hidd el. Lélegezz mélyeket és derítsd ki mi az oka a rohamoknak, és tégy ellene. Sokszor van olyan, hogy valami elfojtott dolog áll a háttérben.
2012. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bizony - ahogyan okosan előttem is mondták! :)


Azon agyalj, hogy mi dühít, amit elfojtasz, és nem azon hogy mi baj lehet a szíveddel. Annak szinte biztso, hogy nincs baja. Egy kardiológust nem érdekel a psziché tőlzottan, de a test annál jobban. Biztosan tudja a szakmáját, hidd el.

2012. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi a teendő ha tudom miből fakad? Elvesztettem valakit, hirtelen, fiatalon, aki az életet adta nekem.. Pár napjára rá kezdődött.
2012. júl. 27. 20:42
 4/8 anonim válasza:
El kell fogadnod a helyzete, és túl kell tenned valahogy rajta magad. Erre nem tudok neked tuti módszert írni és az sem igaz, hogy az idő majd begyógyítja a sebeket. Neked kell megtalálnod az utad, de nagyon szívesen segítek neked benne, ha gondolod beszélgessünk privátba.
2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden tanács segít ilyenkor. :) De a folyamatos, itt fáj, ott szúr, levegő.. stb. Nehéz elhinni, hogy csak pszichés.
2012. júl. 27. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani,de nekem közel 7évbe telt mire teljesen tünetmentessé váltam.Mondjuk gyógyszert nem szedtem csak két hétig,mert nem birtam elviselni a mellékhatásait.
2012. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Peig az csak pszichés. Bebeszéled magadnak,elhiszed és ugy feltuningolodsz,hogy majd elájulsz.Én is igy voltam. Voltam ekg n,azt mondták olyan a szivverésem mint egy olimpikkonnak,én is nehezen hittem el...
2012. aug. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az önismereti könyvek,nekem sokat segitettek.Javaslom Osho-t A bárányfelhők útját,olvasd el :)
2012. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!