Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiszel benne, hogy ha pozitiva...

Hiszel benne, hogy ha pozitivan gondolkodsz akkor minden sikerulhet?

Figyelt kérdés
Olvastam egy konyvet /A titok/, arrol szol hogy pozitivan kell gondolkozni es akkor barmit elerhetsz. Ti hisztek benne, tapasztaltatook?
2012. júl. 27. 20:01
 1/5 anonim válasza:

Nem. Szerintem hülyeség. Szédítik az embereket vele.

Nekem is nagy gondot okozott a könyv és a film.

Nem könnyű megemészteni, hogy mennyire elszúrtad. A könyv szerint.

De nem kell felülni ezeknek. Ez pénz és ezáltal az álmok valóraválását csak neki hozza meg. A mi pénzünk.

2012. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten igen. Ha pozitívan gondolkodsz, attól még (szerintem) nem lesz semmi sem jobb, csak te jobbnak látod. Ha nagyon összegyűlnek a problémák, sokat segít a pozitív gondolkodás!
2012. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
háát, tapasztalatom: én marhára negatívan gondolkodom+ nagyon pesszimista vagyok, meg nem is érdekel sok minden de mégis sikerülgetnek a dolgaim... szval mi lenne ha +an gondolkodnék??
2012. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
is-is, mondjuk ha arra számítok, hogy úgysem sikerül valami és mégis, akkor örülni fogok, viszont ha arra számítok hogy összejön és nem, akkor csalódás...
2012. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!