Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honap alatt 5 kg fogyas....

Egy honap alatt 5 kg fogyas. Sikerulhet? Mit es hogyan csinaljak?

Figyelt kérdés
175 cm, 70 kg-os lany vagyok.
2012. jún. 3. 13:09
 1/3 anonim válasza:

Sikerülhet!

Reggelizz,ez nagyon fontos.Ebédre próbálj egy kicsit kevesebbet enni,mint máskor!Kenyérből,cukrosabb dolgokból is egyél kevesebbet.És "estig"...max.4-5-6óráig,de a 6óra nagyon max. egyél,utána semmit!Mozogj is mellette.Tornázz és olyan gyakorlatokat csinálj inkább,ahonnan többet szeretnél leadni...vagy ahol jobban szeretnél formásodni...

Én egy hónap alatt leadtam így 10kg-t...mondjuk nekem a stressz is közre játszott...

Sok sikert!=)

2012. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt 5 kg fogyás nagyon szigorú étrend (de nem fogyókúra) és rendszeres sport mellett érhető el esetleg. Persze ha csak zsírból (ami a célszerű lenne) akarsz fogyni. Mivel heti 1kg fogyás kivitelezhető maximum zsírból. De nem napi 3 étkezéssel, ráadásul 6 órával bezárólag.


"Tornázz és olyan gyakorlatokat csinálj inkább,ahonnan többet szeretnél leadni..." Szóval ha felülésezek, akkor hasról fogyok? Elmondom neked nincs helyi fogyás. A legnagyobb tévhiteket elmondtad pár mondatban. :-)

2012. jún. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mit eretesz az alatt, hogy szigoru etrend, de nem fogyokura?
2012. jún. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!