Igy sikerulhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A tanacsotokat kernem : en 170 cm 75 kg (lany vagyok ) eros korte alkattal, szeretnek fogyni novemberig kb 10-15 kg-ot.

Diatam a sok protein es keves szenhidrat elven alapul + szeretnem elkezdeni a p90x-et + 30-60 perc szobabicaj, elotte 12 napig az Insanity-t csinaltam ,de a terdem nem birja:(

Szerintetek sikerulhet ?


2012. jún. 23. 06:38
 1/7 A kérdező kommentje:
*dietam
2012. jún. 23. 06:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, szálkásító diéta kell, napi 3g*testtömegkg fehérje és 1,5-2g*testtömegkg szénhidrát.

Mellé heti min. 3-4-szer 40-50 perc kocogás vagy bicaj és sikerülni fog. A normális fogyási ütem heti 0,5-1kg.

[link]

2012. jún. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6

2012. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos, hogy ilyen intenzív programot lelkileg vagy akár fizikailag bírni fogsz.
2012. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de en meg biztos vagyok :P
2012. jún. 24. 02:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!
2012. jún. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi !
2012. jún. 24. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!