Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan erősíthetném meg a lelkem?

Hogyan erősíthetném meg a lelkem?

Figyelt kérdés
Először biztos furcsának tűnik a kérdés,de rendőr szeretnék lenni..már nem sok dolog van vissza,hogy beteljesüljön a vágyam,de mindenhonnan azt hallom,hogy:"nagyon erős lelki állapot kell". Ezért szeretném megtudni,hogy van-e valami módszer erre?
2012. júl. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
el kell tűrnöd dolgokat, vért, halált, erős fizikai erőnlét kell, meg el kell viselned a fájdalmat, mert ha miközben üldözöl egy betörőt és kibicsaklik a bokád, és elkezdesz ott sírni, akkor nem ajánlom neked a rendőrszakmát, meg persze a saját halálod is bármikor bekövetkezhet, erre is számítanod kell
2012. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezekkel tisztában vagyok,de arra voltam kiváncsi,hogy milyen módszer van arra h ne gondoljak vagy ne álmodjak épp egy oszló hullával..
2012. júl. 30. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom idő kérdése. Ha elég sokat láttál már, akkor vagy megszokod vagy megszöksz. Esetleg nézz körül egy hullaházba, aztán neten is van egy rakat boncolós,műtős véres film(nem horror, inkább ilyen videók http://www.youtube.com/watch?v=mX6K65Jdbnk )
2012. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Esetleg nézz körül egy hullaházba"


Ez jó ötletnek tűnik, de hogy lehet bejutni oda? Nem paciensnek, hanem nézelődőnek?

2012. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem valamiféle engedéllyel...vagy ha valami haverod ott dolgozik...nem hiszem,hogy csak úgy beengednek bárkit..
2012. júl. 30. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!