Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citalopram-ratiopharm -ról...

Citalopram-ratiopharm -ról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos, kiújulóban van a pánikbetegségem, egy éve hagytam abba a cipralexet, ahelyett írták most ezt fel, mert olcsóbb de állítólag ugyanaz a hatóanyaga.

Szed, vagy szedett-e valaki ilyen gyógyszert? Vélemények róla?

Köszönöm a válaszokat!


2012. júl. 31. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem egy jó ideig egy idő után hatásos volt,de nálam az egyik legrosszabb mellékhatás jött elő,még erősebb lett a depresszióm és szétvagdostam magam szénné,minden másnap,de ez az elején volt.Ez is olvasható a mellékhatások közt sajnos,de kinél mi jön elő,de egy idő után segített,most megint nem vagyok túl jól hosszú idő után,igazából te is tudod hogy a gyógyszerek nem fognak tudni sose segíteni végleg.fejben,életvitelben dől el minden,de kell valami támasz a mai világban tudom ...
2012. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uhh....én lekopogom, nem vagdosom magam. Zúg a fejem, amióta szedem, kb. egy hete. Egyenlőre ennyi mellékhatást tapasztalok, remélem ennyiben is marad.

Meddig tartott ez a "visszaesés"? 1-2 hét?

Köszönöm válaszod!

2012. aug. 8. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
2-3 hét,de nekem azért is mert előtte volt egy idegösszeomlás szintű dolgom,és aki ezt okozta azokban a hetekben is beszéltem vele,így sok volt ez a gyógyszer mellett.ingerszegényebb környezetben biztos hogy másabb,nem ilyen durva,akkor begógyszerezve még nehezebb volt kezelni lelki,érzelmi dolgokat.érezhető javuló hatás,3-4hónap után volt,de továbbra is kell akarat,hogy ne essen vissza az ember,ez csak segítség,mindent nem fog megoldani sajnos.Én most már inkább gyógynövény teát használok,és segít,ez jobb nekem,nekem a gyógyszer túl sok volt,erősek ezek a gyógyszerek.
2012. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!