Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le tudnátok irni nekem, hogy...

Gizus87 kérdése:

Le tudnátok irni nekem, hogy a dormicumnak milyen hatása van? Úgyértem, bódult vagy, emlékezetkiesés, vagy hülyeségeket beszélsz? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Esetleg orvos vagy ápoló, aki el tudja magyarázni.
2012. aug. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
most volt sérvműtétem és a műtét előtt kaptam injekcióban.vastagbéltükrözés előtt is ezt kaptam [link] [link]
2012. aug. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha közvetlenül lefekvés előtt veszed be, akkor egyszerűen elalszol, bár néha előfordulhatnak alvajárás-szerű epizódok, amikre utólag nem emlékszel.

Ha nem fekszel le a bevétele után, akkor érdekes dolgok történhetnek.

2012. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de milyen érdekes dolgok? Konkrétan mire gondolsz? Azért kérdezem, mert engem is érdekel.
2012. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

olyan dolgokat művelhetsz, amit tiszta elmével nem tennél, mert csökken az önkontroll. Lehetnek olyan egyszerű dolgok, hogy nekiállsz értelmetlen SMS-eket vagy kommenteket írogatni, amikre utólag nem fogsz emlékezni, de ha kiderül, kínosan fogod érzeni magad. Vagy akár lemész vásárolni, megfőzöl, ébredés után pedig csodálkozni fogsz hogy hogyan kerültek oda azok a dolgok, miért vannak elöl a ruháid, hiszen te lefeküdtél aludni..

Ezt egyébként anterograd amnéziának hívják.

2012. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!