Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozhatnám fel a...

Hogy dolgozhatnám fel a következőt a dilidokikkal kapcsolatban? Nem túl ambivalens?

Figyelt kérdés

Van hogy az embert dilidokihoz küldik, ha nem tud valamit megoldani, feldolgozni az életében.

Nekem talán azt kellene kibeszélnem ,feldolgoznom,hogy utálom a dilidokikat és teljesen haszontalannak tartom amit csinálnak.

De ha ezzel odaállítok egyhez is azonnal kirúg vagy "betegnek" nyilvánít.

Ki szereti ha sértegetik? Senki.

Csak ez talán már rögeszmés nálam. Időröl időre előkerül.

Nagyon bánt ahogy viselkedtek velem, ahogy kezeltek.

Nem mmint beteget kezeltek. Nem olyan kezelésre gondolok.

Ahogy emberként kezeltek,bántak és beszéltek velem.



2012. aug. 1. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért ne nyilvánítana betegnek? Nem azért mész eleve oda, mert beteg vagy?
2012. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a dilidoki az pszichológust vgy pszichiátert jelent?
2012. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy bántak veled?

Egyébként én sem szeretem őket, de nem is voltam még soha egynél sem, nekem nincs szükségem rájuk és remélem nem is lesz. De nem is tudnék olyan helyzetet elképzelni, ahol jól jönne. Tegyük fel, hogy valami nagy trauma érne engem, és elmennék egyhez. És fizetnék neki jó sokat hogy beszélgessen velem. Na ez nem menne nekem.

2012. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bizony bizony a semmiért fizetünk.

Pszichológus pszichiáter egyre megy.

És nem, nem feltétlenül beteg aki felkeres egy dilidokikt.

Csak azok szeretik betegnek tartani az embereket.

Ha eltörik a kezed attól még nem vagy beteg, de orvoshoz mész.Ugye ?

Attól,hogy van valami az életedben amit esetleg nem tudsz megoldani már mentálisan beteg lennél? Ugyanmár !!

2012. aug. 1. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
új betegség: dilidokifóbia :'D
2012. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, h bölcsész vagy orvos, mert csak az utóbbi fog betegnek tartani. Pszichológusok pont az olyan helyzetekben tudnak segíteni, mint amit írtál, hogy valamit nem tudsz feldolgozni. Tőlük nem fogsz varázsbogyókat kapni. Szóval azért nem mind1.

A sértegetéssel kapcsolatban...azt, hogy általánosságban nem kedveled a pszichodokikat nem hiszem, hogy személyes sértésnek vennék, ez a véleményed és mivel általános ezért csak annyira sértő, mintha egy történelem tanárnak azt mondod, hogy utálod a történelmet.

2012. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!