Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet megszüntetni,...

Hogyan lehet megszüntetni, hogy álmomban beszéljek? (lent)

Figyelt kérdés
Az életem borzalmas az utóbbi időben és elkezdtem álmomban beszélni. A gond az hogy a szobatársam nem segít, hanem inkább kihasználja. Általában titkokat mondok el álmomban, és ezt előszeretettel fordítja ellenem. NAGYON GYORSAN KÉNE VALAMI PRAKTIKA AMI LESZOKTAT ERRőL A SZOKÁSRÓL! Könyörgöm!
2012. aug. 2. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:

ne aludj.

vagy:

az álmokat te irányítod, tanuld meg a tudatos álmodást..talán segíthet.

2012. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

huha, nem tudom van-e ilyen. nem hiszem amugy.

Én is beszélek de általában halandzsázok na meg a férjem nem fordítja ellenem és titkokat sem szoktam elmondani....

2012. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó nektek. AZ életem így is maga a pokol, ez csak mégjobban keresztbe tett.
2012. aug. 2. 10:57
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lenne ezzel semmi gond ha nem olyan lenne a szobatársad hogy visszaél vele. Nem tudod megoldani hogy ne ö legyen a szobatársad vagy hogy egyáltalán ne legyen...
2012. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá esély.
2012. aug. 2. 11:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én tuti betapasztanám a számat elalvás előtt. :S Szörnyű lehet!
2012. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem valami lelki gondból fakadhat. Ha álmodban elmondod a titkaidat, akkor lehetséges, hogy ez okoz benned gondot, hogy ezeket magadban tartod. Persze én egy percet nem tanultam pszichológiát így nem tudok semmi biztosat mondani. Szerintem evvel fordulj orvoshoz, jobbat sajna nem tudok, de meg lehet tanulni tudatosan álmodni, olvastam valahol, de nem tudom hol ^^""

A szobatársad pedig egy bitang nagy PARASZT! Ha koleszban laksz akkor próbálj meg új szobát szerezni vagy költözni.

2012. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Két pasi - meg egy kicsi 1.évad 22.rész!!!
2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az aktuális rész ismertetője: Charlie megpróbálja kigyógyítani Alant az egyre gyakoribb alvajárásából
2012. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Szobatárs váltására lehetőség NINCS! Majd utánnajárok ennek a tudatod álmodásnak. És kösz a 2pasi meg egy kicsi-t :D
2012. aug. 3. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!