Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy úgy beszélge...

Az normális, hogy úgy beszélgetek a fejemben, mintha máshoz beszélnék?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy szinte egész nap ezt csinálom. Mintha ott lenne mellettem valaki és hozzá beszélnék. Nyilván mindenki szokott ilyet néha, de szerintem én már nagyon sokat csinálom ezt. Megjegyzem, hogy hónapok óta egész nap egyedül vagyok, és ha beszélek is valakivel akkor is csak keveset.
2012. aug. 3. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Normális, mindaddig, amíg nem leszel két macska.
2012. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális egy szintig . De ez a bezártságra utal és ,hogy nincs társaság. mozdulj ki!
2012. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is úgy zoktam, bár én pont hogy csomót beszélek mással is... De hogy érted? mintha két ember lennél? Mert én úgy szoktam, hogy pl."najó nyugi, nyugi semmi baj kezdd előröl" vagy "miért bámul még mindig ez az idióta?"
2012. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem gáz addig amig fel tudod mérni a helyzetet és nem kevered a képzeletet a valósággal.
2012. aug. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normálisnak mondható,amig nem hangosan teszed ráadásul emberek közt.Nyugi mindnyájan skizok vagyunk egy kicsit.

Csak a szellemi megvilágosodottak nem teszik ezt,mint Buddha Jézus Eckhart Osho Lao Ce stb.Csak ök nem beszélnek saját magukhoz.

2012. aug. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fura, hogy az összes válasz teljesen egybevág, az első mégis le lett húzva, pedig ugyanaz áll benne, mint a többiben.


Minden ember beszélget önmagával, önmagában. Nincs ebben semmi szokatlan. Akik bármely okból egyedül élnek – illetve javítok, akik magányosan élnek –, talán többet. Vagy csak feltűnőbb.


Addig nincs ezzel semmi gond, mint ahogyan az első is írta, nem leszel két macska. Akkor már baj van. Az már nem kicsit skizó, mint ahogy írták, hanem egészen az. Ha csak így szórakoztatod el magad, miért ne tennéd.

2012. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából úgy szoktam, mintha ott lenne mellettem valaki(általában olyan, aki hiányzik) és hozzá beszélnék, persze csak a fejemben.
2012. aug. 4. 21:15
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom szerintem normális. Én is ezt csinálom. Csak én hangosan kérdezek magamtól és válaszolok is magamnak csak más ember személyében. Aki tudom hogy én vagyok de mégis más. És szinte mindig ha nem emberek között vagyok. Pedig én rengeteget vagyok a barátaimmal. De ha te sokat vagy egyedül akkor teljesen normális, elvileg:) De mozdulj ki, ismerkedj vagy valami:))
2013. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!