Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tavaly év végétől idén tavaszi...

Tavaly év végétől idén tavaszig csupa jó dolgok történtek velem, olyan helyekre kerültem, ahová mindig is nagyon szerettem volna menni. Tehát rengeteg pozítív stressz ért. (? ) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta viszont ez nincs, magam alatt vagyok, a pulzusom magas, kedvetlen vagyok, tehát egyszer fent egyszer lent állapotban vagyok. Állandóan fáradt vagyok, a szívem néha szúr. Már-már depresszióra gondolnék. Újra vissza tudnék menni azokra a helyekre, de akkor megint nagyon felpörögnék, és megint nagyot zuhannék. Munkahelyet sem merek addig így keresni, pedig kéne. Egész nap csak vagyok, sportot a magas pulzus miatt nem merem elkezdeni. Gyakori ez az egyszer fent, egyszer lent állapot? Sztároknál hallani, de én nem vagyok az. Csak szeretnék újra vidám lenni, mit régen. Mit tegyek?
2012. aug. 6. 20:22
 1/2 CE-Pirate válasza:
Pedig a sport segítene, természetesen csak finoman. Foglald el magad, keress magadnak valami hobbit.
2012. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ment a zöld kéz!
2012. aug. 7. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!