Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte ki sem mozdulok itthonr...

Szinte ki sem mozdulok itthonról mert attól rettegek hogy a cigányok megtámadnak. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 19:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
mármint miért? van rá okuk? am énis nagyon parázok tegnap óta amiután 'el akartak kapni'..:S csak nekik volt okuk..
2012. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
kerüld őket és figyelj alaposan. Sajnos engem ok nélkül akartak elkapni mert pénz kellett volna nekik, még szerencse hogy pontosan tudtam hol merre vagyok és simán letudtam rázni őket.
2012. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Milyen okuk volt rá?

Ti ilyenkor hogy reagáltok?Odaadjátok amit kérnek?

2012. aug. 7. 19:53
 4/25 anonim ***** válasza:

haveromnak az anyja akart nekem jönni, mert h a fia mindig velem van.. durva volt.. még szerencse h pont hazaértem mert simán nekem jött volna, ráadásul kocsival jöttek utánam..

am nemtom, nálunk ez annyira nem gyakori h a cig*nyok azért támadnak meg valakit h elvegyék az értékeiket.. de ha egyszer jönnek akkor megszívod rendessen

2012. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
és ő csak félig az, és egyáltalán nem olyan mint a többi cig*ny.. az anyja viszont nagyon.
2012. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Bumm a fejbe!
2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
költözz el
2012. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Nem tudom, mi ez a félelem. Ózdon lakok, de én nem félek. Mi ez a sok rémhír a cigányokról? Ózdon tényleg kb a város 40%-át a cigányok teszik ki, de nincs miért félnünk tőlük.
2012. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A mentális beteg nem válogat, hogy cigánytól fél, vagy négertől. Ez marhaság. Lehet félni cigánytól, de az nem betegség. Az félelem.
2012. aug. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Fegyverkezz fel és ijeszd meg egy kicsit a hiperpigmentáltakat, ne légy birka.
2012. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!