Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Édesapám rákos! Hogyan tudnám...

Édesapám rákos! Hogyan tudnám megtalálni azt, hogy miért érdemes élnie? Mivel lehetne a gyógyulásra ösztönözni?

Figyelt kérdés

Furcsa kapcsolatunk van, az elmúlt időben egyre rosszabb volt.

Gyermekkorunkban elhagyott bennünket, új családot alapított, hivatalosan is lemondott rólunk gyerekekről. Ünnepekkor ugyan látogatott bennünket, de semmi több. 20 évvel később mikor az egészsége erősen leromlott a második felesége új párt talált, elváltak. Nem volt hova mennie, visszajött...Anyuval nagyon rossz a kapcsolatuk, nem szeretik egymást. Én egyszer azt mondtam apunak, hogy mindaddig támogatom őt mindenben, amíg anyut nem bántja, nos nem véletlen, hogy ennyire rossz a kapcsolatunk.

Apu és anyu is rossz egészségi állapotban vannak. Apukám cukorbeteg is, nagy esély van rá, hogy elveszti látását.

Nem tudom mit tehetnék a gyógyulása érdekében.

Most kellene erősíteni benne azokat a dolgokat amiért érdemes élnie, de nem tudom mi az. Nincs hobbija, nem érdekli semmi, mindig arra hivatkozik, hogy nem lát rendesen...tanácstalan vagyok mit tehetnék érte...


2012. aug. 9. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok segíteni, az én nagymamám "csak" az öregség miatt nem látta, miért érdemes élni, és nekem sem sikerült kitalálni semmit.

Viszont egy családtagomnak sokat segített az állapotán a deutérium mentes víz. Nem kevésbe kerül, de nálunk bevált.

2012. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán érted lenne érdemes élnie, meg esetleg a többi gyerekéért, vagy a zenéért.
2012. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!