Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik anorexiásak. Vagy bulimiásak? Esetleg vagdossák. Magukat? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Mertek segítséget kérni? Betegnek érzitek magatokat? Mióta van ez? Hány évesek vagytok?..miért kezdtétek ti el?..esetleg magatoktól megtudtok/meg tudtatok gyógyulni?

Köszönöm az értelmes válaaszokat előre is :)



2012. aug. 9. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek súlyos tünetek, orvoshoz kell vele fordulni, és őszintén elmondani mindent.
2012. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Írtam privátot. :)
2012. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem nekem, ugye, mert én nem kaptam semmit .
2012. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért írtam volna neked?
2012. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : tudom..de nem egyszerű szerintem nekik orvosgoz menni ezzel..stb stb :)

#2 válaszoló: megkaptam és naaaagyon köszi ,vissza isírtam :)

2012. aug. 10. 06:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy kísérjen el. Ez is olyan doki mint a többi. Én is elkísértem a fiamat, vissza is akart fordulni párszor, kell ilyenkor a támogatás.
2012. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

..most itt nem rólam van szó elsősorban : )

De szeretnék beszélgetni olyan emberekkel akik hasonló képpen vannak mint..én :(

2012. aug. 10. 18:54
 8/16 anonim válasza:
Hát...Lehetséges hogy anorexiás vagyok.De inkább csak annyira kivagyok borulva hogy nem bírok enni..Ránézek a kajára és kb elhányom magam..És mostanában vagdosom is magam..:| Nem kérek segítséget..Nem merek.Igen. óNem rég óta..Az előbbi 1hónapja vagy 2 a másik csak pár hete..Mert ki vagyok idegileg..Lelkileg. Nem tudom.Majd meglátjuk.De igazából nem is akarok..annyira nem érdekel már ez hogy mi van velem :(
2012. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nem ezek közül, de egy másik OCD. A lényeget tekintve mondjuk ugyanaz.
2012. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Olyan furcsa látni, többen is vannak így sajnos :(

Utolsó elötti de merj segítséget kérni! Akár egy családtagtól akár egy baráttól.


Utolsó..az mi?:$

2012. aug. 11. 07:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!