Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Részt vettem MAWI intelligenci...

Részt vettem MAWI intelligencia teszten. Mit jelentenek az egyes értékek? : IQ: 90 VQ: 101 PQ: 78 Demencia index: 0%

Figyelt kérdés
Milyennek számítanak ezek az értékek? Van valamilyen skála, ahol meg tudom nézni, mi mennyinek felel meg, illetve mi mit jelent pontosan? Köszönöm előre is a választ.

#érték #intelligencia #IQ teszt #MAWI teszt #verbalitás #verbális intelligencia #praktikus intelligencia
2012. aug. 11. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha részt vettél, nem mondták, hogy mit jelentenek majd az értékek?
2012. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, az IQ-d 90. Ez az átlag alatt van valamivel. De ne aggódj, állítólag ennyi az IQ-ja Georg W. Bush-nak is, mégis elnök volt. A többi értéket nem ismerem.
2012. aug. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


nagy türelem kell hozzá, mert hosszú, de benne van a válasz. a demencia index, pedig azt mutatja, hogy mennyire vagy szellemileg leépülve.

2012. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az IQ mellett nincs feltüntetve, hogy milyen szórás mellett 90.
2012. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az írás is mondja, többféle szórás is használatos.
2012. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hol lehet MAWI intelligencia teszten részt venni?
2014. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az, hogy George Bush-nak 90 lett volna az IQ-ja, természetesen nem igaz.

[link]

2014. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam buta embernek és remélem a környezetem sem tart annak. Úgy érzem, könnyen hozzá tudok szólni különböző témákhoz, több nyelven beszélek és általában jó tanuló voltam, viszont ez a praktikus intelligencia rész eléggé aggaszt, mivel a 78 szerintem meglehetősen alacsony. Gondolom ebbe a körbe tartozik a térlátás, tájékozódás, kombinatorika stb. Ezekben valóban gyengébben teljesítek. Kicsit olyan valaki vagyok, aki elméleti és egyáltalán nem földhözragadt témákban nagyon otthon érzi magát, szinte szárnyal, mikor van lehetősége egy olyan emberrel beszélni, aki megérti, azonban a hétköznapi dolgokban, bizonyos szituációkban kissé esetlen vagyok, ami néha zavaró. Olyan ez, mintha egy kis kutató, vagy író lenne bennem, aki a világ problémáival foglalkozik a hétköznapi apró-cseprő gondok helyett.


Köszi a válaszokat egyébként!

2014. dec. 4. 20:51
 10/11 ambrusandy válasza:
90 az IQ-d, ami az átlagos tartomány alsó határa (90-110 között van az átlagos, az alatt sem kóros, csak szubnormális). A VQ a verbális (beszéd) próba, a PQ pedig a performációs, cselekvéses próba. Ebből a két összetevőből számítják ki az IQ-t. Viszont a különbség a 2 között nem kellene ilyen nagy legyen. A demenciaindex pedig azt mutatja, mennyit butultál (demencia=elbutulás), ami a te esetedben 0%.
2016. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!