Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Részt vettem MAWI intelligenci...

Részt vettem MAWI intelligencia teszten. Mit jelentenek az egyes értékek? : IQ: 90 VQ: 101 PQ: 78 Demencia index: 0%

Figyelt kérdés
Milyennek számítanak ezek az értékek? Van valamilyen skála, ahol meg tudom nézni, mi mennyinek felel meg, illetve mi mit jelent pontosan? Köszönöm előre is a választ.

#érték #intelligencia #IQ teszt #MAWI teszt #verbalitás #verbális intelligencia #praktikus intelligencia
2012. aug. 11. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam MAWI-n, nekem 126-os lett az IQ-m átlaga a 140-es skálán, ez 200-as skálán 180-as IQ-t jelent. Én át szoktam számolni 200-as skálára, mert, általában 200-as skálán számolják az IQ-t, ezért így tudom összehasonlítani másokéval. Nekem a vizuális organizációs készségem (vizuális memória és vizuális megfigyelőképesség keveréke) 140/140-es, a vizuális analízis és szintézis, valamint a téri tájékozottságom 135/140. A vizuális analízis és szintézis az a logikai készség, nekem ezt mondta a pszichiáter és neurológus főorvos asszony. Ez 200-as skálán 192-nek felel meg nálam. A lexikális tudásom 200-as skálán 180-as. Az anticipált célképzetek vagy mi volt nálam olyan, hogy abban a populációs átlag alatti volt a teljesítményem (90 alatti a 140-es skálán), ez azt jelenti, hogy mennyire hozom ki azonos kiindulási adatokból ugyanazt a végeredményt, mint mások. Ez nyilván nagyon alacsony érték, mivel én autista vagyok.
2023. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!