Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbia. Ha megvan a...

Szociális fóbia. Ha megvan a forrás, hogy mi lehet a kiváltó ok, merre kell keresni a megoldást rá (leküzdéséhez)?

Figyelt kérdés
Elég sok értelmetlen választ olvastam az oldalon, ha épp nincs mit tegyél, nem vagy témában, akkor inkább facebookozz, minthogy hülyeségeket írj.
2012. aug. 11. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elmész a háziorvoshoz. Kapsz rá tanácsot, gyógyszert, és elmúlik, akár egy kéztörés. Direkt írtam olyan bajt, amit házilag nem jó barkácsolni.
2012. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Háziorvos meg gyógyszer, mi? :D Ez olyan nesze semmi...válasz, de sajna én sem vagyok okosabb. Pszichológus.
2012. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Háziorvos, és gyógyszer lelki/pszichés problémára... ?
2012. aug. 11. 23:29
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem, te okostojás!

A háziorvos tud elküldeni pszichiáterhez. Azt gondoltam, elmultál 12

2012. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak üzenem:

A betegségek 90% a háziorvosnál kell kezdődjön. Csak ő utalhat szakorvoshoz. Ezért írtam a háziorvost, Béééla.

2012. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű, engem nem onnan küldtek pszichiáterhez.

2. vagyok

2012. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A pszichiáterig azért még sok van. Általában oda a pszichológus küld, nem orvos. Jó lenne ha sikerülne tisztázni a fogalmakat mielőtt használjátok. Amúgy elmultam 12 és nem akarok pszichológushoz menni, addig ameddig nem muszáj. Majd csak akkor, ha már reménytelen, és kilátástalan az egész helyzet, de ameddig én tudok tenni valamit, addig kihagyom. Ha valaki tapasztalt már, esetleg sikerült leküzdjön szoc.fóbiát, szívesen meghallgatnám, hogy hogyan sikerült.
2012. aug. 12. 00:03
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki lehet hagyni a háziorvost, ha keresel egy pszichológust és elmész hozzá. Egy sima doki mégis milyen tanácsot adna? Max egy beutalót pszichiátriára ott meg egy valag felesleges bogyót írnak oszt cső.
2012. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedve kérdező, ha megvan a kiváltó ok, akoor mégis mi az? Okosabbak lennénk ha leírnád részletesebben a problémád. Amúgy nekem is valami hasonló bajom van szoc.fóbia de lehet hogy más, nem vagyok doki.
2012. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen valami félelem. Nekem gyermekkoromból maradt fent, nagyon féltem az apukámtól. Nehéz gyerekkorom volt s jó pár éve figyeltem fel, hogy elképesztően szorongok társaságban, főleg ami idegen. Nehezen tudok megnyilni, félek az új kapcsolatoktól s rettegek minden előre megbeszélt találkozótól (olyannal akivel még nem találkoztam)
2012. aug. 12. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!