Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz az, hogy aki pánikbetegsé...

Igaz az, hogy aki pánikbetegségben szenved, az sokkal érzékenyebb az időjárási frontokra?

Figyelt kérdés
Te tapasztaltál ilyet? Megosztod velem? Előre is köszönöm!
2012. aug. 12. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen sajnos én tapasztaltam! Ha front jön azt megérzem! Nekem a nagyon meleg sem tesz jót! Kedden megyek dokihoz, remélem hamar helyre jövök!
2012. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mit szoktál érezni? Én sajnos mindkét frontot megérzem, sőt még a szelet is. :( És miért mész orvoshoz, gyógyszert íratni? Nem szedsz semmit a pánikra?
2012. aug. 12. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, gyógyszert iratni! Eddig próbáltam magam leküzdeni, de nem megy! :s te szedsz gyógyszert? Olyankor jobban előjönnek a tünetek! Ami igazán zavar az a hányinger!
2012. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen szedek, múlt héttől. De úgy érzem, mintha rosszabb lenne. De lehet még csak most szokja a szervezetem. Engem leginkább a belső remegés, idegesség és szintén a hányinger zavar, meg az étvágytalanság. Te szedtél már régebben vmit? Én xanaxot és cipralexet kaptam.
2012. aug. 13. 08:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Idő kell míg hat a gyógyszer! Akár hetek is. Ez is normális, hogy először rosszabbul vagy tőle! Eléggé ijesztő ez a része, de majd csak kibírom! :) Eddig csak xanaxot szedtem 0,25-öset, de nem éreztem tőle semmi változást! Majd megírom én milyen gyógyszert fogok kapni holnap!
2012. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, eléggé ijesztő! :( Ráadásul nekem még itt van a 10 hós kislányom is. Írd meg holnap, hogy neked mit mondtak, írtak fel. Kitartás!
2012. aug. 13. 08:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Kisbabával biztos nehezebb! Gondolj arra napról -napra jobb lesz! :) Várom már a gyógyszert, remélem használni is fog! Jobbulást Neked! Holnap írok!
2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Reggel voltam orvosnál! Szorongást állapított meg és kaptam kétféle gyógyszert! Xanax sr-t és rexetint! Kíváncsi vagyok hogy fog hatni!
2012. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Szia! És hogyan kell szedned őket? Mondta, hogy lesznek e mellékhatások? És mitől szorongsz?

Amúgy hogy vagy ma? Elvileg kettős front van ma, én hullámzok még ezidáig.

Köszi, h visszaírtál! :)

2012. aug. 14. 13:11
 10/14 A kérdező kommentje:
Most látom, h xanax sr-t írtál. Én csak simát szedek. Nem tudom mi a különbség a kettő között...
2012. aug. 14. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!