Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igaz az, hogy aki pánikbetegsé...

Igaz az, hogy aki pánikbetegségben szenved, az sokkal érzékenyebb az időjárási frontokra?

Figyelt kérdés
Te tapasztaltál ilyet? Megosztod velem? Előre is köszönöm!
2012. aug. 12. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A sima xanax gyorsabban hat, de gyorsabban is ürül! A xanax sr meg később fejti ki hatását, de tovább is tart! Hát mindkettőből csak egyet-egyet kell beszednem! Egyiket este másikat reggel! Sajnos lehetnek mellékhatások igen! Állandó rosszulléttől szorongok, volt egy vírusos megbetegedésem és ott nagyon sokáig rosszul voltam és már belém rögződött sajnos, hogy hányingerem lesz, így lesz is! Alig merek elmenni bárhova is, mert félek, hogy rosszul leszek! Ráadásul 10 emberből 1-2nek mellékhatásként hányingere lesz! JÓ mi? Szóval kíváncsi vagyok hogy mi lesz! Én ma egész jól vagyok! És te hogy vagy?
2012. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hm, hasonló cipőben járunk úgy látom. Én se nagyon mocorgok sehová, mert egyszer összeestem éjszaka, azóta én is minden rosszulléttől félek. Ez már több m int egy éve volt, és azóta szorongok, pánikolok, és ebből kifolyólag szinte egész nap szédülök. Na én ezért nem nagyon merek kimozdulni, mert félek, hogy összeesek.

Nekem ma gondolom a cipralex fejtegeti hatását, mert rám-rám tör a hányinger, meg a rossz közérzet, de remélem ez már csak jobb lesz. A xanax tényleg gyorsan hat, azt tapasztaltam ma is, mert rám jött az idegesség nem sokkal mielőtt a délit kellett volna bevennem. Bevettem és fél óra múlva ki is ütött. Nem tudom, de nekem míg hat, nem sok jártányi erőm van. Nem tudom ez másnál is így van?

2012. aug. 14. 15:55
 13/14 Electronegativ válasza:
Nagyon nem ajánlom a Xanax szedését...Nekem is azt írták fel 2 hónapja,most meg azért küdök hogy leszokjak róla! Már maga attól vagyok beteg hogy elvonási tüneteim vannak! De muszáj kibírni mostmár csak 1 szemet szedek estére de ígyis nagyon gáz! Elég szomorú hogy ilyen legális drogokkal akar meggazdagodni a gyógyszeripar! Mert persze mint mondd a pszichiáter? Szedje egy hónapig mert csak akkor kezd el hatni..persze mert egy hónap alatt hozzá is szokik a szervezet! áááh undorító
2012. aug. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan hagyod abba le lehet tenni! Szedtem már korábban is!
2012. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!