Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A háziorvos milyen hangulatjav...

A háziorvos milyen hangulatjavító gyógyszereket tud felírni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos antidepresszánsokat, de mivel sok ilyen van, nem tudom felsorolni.
2009. júl. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem semmilyet nem fog felírni, hanem tovább küld egy pszichiáterhez.
2009. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, h elvileg tovább küld, de az 4 hónap minimum, de nekem az már késő! Nem tud mégis vmilyet felírni?
2009. júl. 22. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha indokoltnak tartja, akkor felírhat. Vannak olyan antidepresszánsok, amikhez nem szükséges szakorvosi javaslat, de ez nem jelenti azt, hogy a háziorvos rosszkedvre rögtön fel is ír ilyet.
2009. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legegyszerűbb, ha sütsz füves sütit, vagy elszívod cigiben, ha dohányzol. Igaz, hogy nálunk illegális, de ennél jobb antidepresszánst, ami még természetes anyag is, nem találtak még fel. Nekem is segített, neked is fog. Hollandiában még orvosi (nem vicc!) rendelésen is ajánlják, mint hangulat és kedélyjavítót. Süti receptet mindenhol találsz a neten. Hozzászokni nem lehet, testi függőséget nem okoz.
2009. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!