Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tegyem túl magam ezen?

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: Tavaly nyáron bekerültem a gimibe, és még mielőtt elkezdődött volna, elmentem gólyatáborba.

3 nap volt, mégis kínszenvedés. Iszonyatosan hiányzott az otthonom (pedig nem vagyok ilyen), valahogy nem éreztem magam biztonságban és az új társaság miatt úgy éreztem magam, hogy a sok idegen aki körülvesz, lassan megfojt. Emiatt a sz*r érzés miatt, a 3 napom kész rémálom volt. Na most látom, hogy a tavalyi gólyatáborosok mind jól érezték magukat, én meg nyamvadt stréber kukac módjára nem éreztem jól magam. Látom, hogy egy csomó gyerek milyen, aranyosnak és kedvesnek ígérkezik. Én meg olyan lehettem, hogy azt inkább hanyagoljuk. Tényleg nem tudom túltenni magam, egyébként is önértékelési problémáim vannak..

Ti, hogy változtatnátok magatokon? A rossz emlékekkel mit kezdenétek?:/


2012. aug. 14. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán helyére kellene tenni a dolgokat.Nem biztos, hogy benned volt a hiba. Lehet, hogy a gólyatáborban. De, ha nem, és összefügg az önértékelési zavaroddal, -(egyébként ez miben nyilvánul meg, mit jelent?)-, akkor azzal kell csinálni valamit.
2012. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miben nyilvánul meg? Talán abban, hogy rondának gondolom magam, szüleim folyton azt mondják, hogy egyre kövérebb vagyok (csak a hasam nem lapos, ott vna némi felesleg) és, hogy idegenek között, nem tudok önmagam lenni. Olyan vagyok, aki mindig nevet és pörög, hülyeségeket csinál és mond, de kezdem ezt elhagyni, amit nagyon bánok, mert érzem, hogy átváltozok egy búskomor szörnnyé.
2012. aug. 14. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, a szülői kritikák. Magadnak felelj meg elsősorban, ha Te jól érzed így magadat, ahogy vagy, akkor a többiek ne pampogjanak. A társasági viselkedést meg a gyakorlat meghozza.
2012. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!