Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, tapasztaltatok...

Pánikbetegek, tapasztaltatok olyat, hogy erős szívdobogás érzés és kb 90es pulzus mellett gyakori szívritmuszavarok jelennek meg?

Figyelt kérdés

Többször volt ilyen, de már 2 napja nagyon erős és sűrű a ritmuszavar, sokszor a mérő is kimutatja a szabálytalan szívverést. Szédelegni is szoktam.

Múlt hónapban voltam kardiológián és vérvételen is. Negatív. ennek ellenére lehet gáz, vagy ez is pániktünet csak?



2012. aug. 16. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen.Csak vigyázz,nehogy pszichoszomatikusan zavart is okozzon
2012. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a pániktól van. Nyugtató kell rá amég ilyen ideges vagy. Szedjél Panangint napi 3x1 db-ot és ha teheted vegyél Cardianax gombakapszulát. Nekem ezek bejöttek.
2012. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de nem vagyok ideges, ha jól érzem magam akkor is jön. Szóval nem feszengek rajta folyamatosan. :(
2012. aug. 17. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, teljesen kész vagyok már idegileg. És az az aggasztó,hogy akkor is van, ha épp jól vagyok és nem is vagyok stresszes... Nem tudok okosat mondani, csak egyszerűen gondoltam, írnom kell. Nem tudom biztosan,hogy a pániktól van-e, pont ezért. Hát... gyógyuljunk meg!
2012. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nyugtasson az minket, hogy sok pánikos van hasonlóképpen, ennyi halálos beteg nem lehet..
2012. szept. 16. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez van , minden stimmel:(
2021. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!